Elikkäs siis isäni täyttää pian 60v, joten jotakin hieman ehkä jotakin erikoista lahjaa tai jotakin?Hän on sellainen joka juuri sanoo ettei tarvitse mitään,mutta pitää se muistaa!Hän ei kalasta eikä metsästä. Ei lue. Mikään lahjakorttikaan ei ole kovin houkutteleva.. Joten jos voisitte ehdoitella jotakin?
mitä lahjaksi?
apua60
3207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Hei!Kun itse täytin 60v. sain lahjaksi hierontalahjakortin,selänraaputtajan ja risteilylahjakortin,mukavia lahjoja.Onnea 60 kymppiselle.
Vie isäsi karhunkatselureissulle Lieksaan, Kuhmoon, Suomussalmelle tai Kuusamoon. Katseluyö maksaa 150-200 euroa, ja kerralla voi suolla/metsässä olla yli 10 karhua. Googlettamalla esim. sanalla "karhukuvaus" saat selville karhunkatselupaikat.
Vie hänet pienlentokoneella lentämään (http://www.elamyslahjat.fi/lahjat/esittelykurssi-lento-kevytlentokone) tai sitten kieltolaki illallisristeilylle Helsinkiin (http://www.elamyslahjat.fi/lahjat/royalline-illallisristeily-kahdelle) - näin saatte viettää yhteistä aikaa ja tehdä jotain elämyksellistä. Elämyslahjojen nettisivuilta löytyy kaikenlaista kivaa:)