H...i

Rakastan sua! Koska tajuat sen?
7150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

en oo hArri :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Äänestä

Jos sä olet hän..Hän on yksinäinen kaikessa seurassa. Yksinäisempi jopa kuin on ollessaan yksin.

Äänestä

Tuu hakeen täältä yksi. Voin lahjottaa. Kaikin puolin kunnon mies

Äänestä

Sitten kun kerrot sen mulle tuolla oikeassa maailmassa?

Äänestä

voi tajuta mitään:(

Äänestä

Heinillekö tämä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yksinäinen! kirjoitti:

Rakastan sua! Koska tajuat sen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu