Miltä näyttää työ/raha tilanteeni, sekä terveyteni ja perhe-elämä? Kiitos etukäteen :)
Tuntijasi
1
64
Vastaukset
Hei
sinä näyt minulle aurinkoisena luonteena, spontaanina ja juttelevana ihmisenä. ympärilläsi on valoa, minkä toisetkin huomaavat, varsinkin herkemmät ihmiset.
työtilanteesi näen tutuissa kuvioissa, mutta joitakin lyhennyksiä näkyy myös samalla kertaa. minusta tuntuu, että sinä et vaihda työnantajaa.
lapsiin menee rahaa, mutta se kannattaa. luonnollisesti on pidettävä rajat menoilla, muuten sinua käytetään hyväksi.
terveydestä en saa puhua sillä nimellä, mutta energiasi on vahvassa kunnossa. olet käyttänyt rahaa pystyssä pysymiseen, olet lukenut terveysasioista.
kumppanin kanssa näen riitaista ja eri menoja moneen suuntaan. no, on tässä toinen nainenkin lähettyvillä. hän on matkan päässä.
en tarkoita pahaa, mutta vastasin kysymyksiisi.
oikein ihania aurinkopäiviä toivottaen,
t. Keskiyö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos nainen harrastaa seksiä
Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi3213359Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun192278Pihlaja-puulle
Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos151870Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei141605Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko4171522Kysymys Kuhmolaisille
Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t361394Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin
”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist2411326- 171264
Olen valtavan ihastunut
Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.631076Ensi viikolla tulen takaisin
Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin201010