Iskunvaimentimet

Onko vm.90-93 2.0 ja 2.2 litraisissa Accordeissa sama takaiskunvaimennin kun varaosa-liikkeiden luetteloissa on asia hieman epäselvästi ilmaistu.
3290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jep. Samat on!

Äänestä
  • Se on se farkkumalli mis on se eri takaiskari! Eli sul on CB7-korimalli(sedan 2,2).

    Äänestä

  • J.N kirjoitti:

    Se on se farkkumalli mis on se eri takaiskari! Eli sul on CB7-korimalli(sedan 2,2).

    Kiitos vastauksestasi koskien iskunvaimentimia. Niin minä vähän epäilinkin ja pääsin myös pari päivää sitten vilkaisemaan 2.0 litraisen Accordin alle missä oli rumpujarrut takana ja silti samat takaiskunvaimentimet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Accord 2.2i vm.-93 kirjoitti:

Onko vm.90-93 2.0 ja 2.2 litraisissa Accordeissa sama takaiskunvaimennin kun varaosa-liikkeiden luetteloissa on asia hieman epäselvästi ilmaistu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu