Kuokkalan S-market ystävälliset myyjät

Piti aloittaa uusi ketju kun eihän töykeässä ketjussa voi keskustella mm. komeasta ja ystävällisestä Teemusta. Tuolla niin kyseltiin hänestä. ;-)
Ja Marko on myös tosi ystävällinen, mukava jutella.
Yritän aina mennä niitten kassalle vaikka niissä olis vähän pidempi jonokin.
5416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ai oot Sä joku Kuokkalan maksullinen tyttö joka yrittää myydä itteensä kassa pojalle

Äänestä

Aivan .
Aina ystävällinen ja asiallinen palvelu.
Tämä areena on monessa suhteessa kohtuuton ja järjetön.
Ketä tahansa syytellään kohtaamatta ihmistä itseään.
Sivistynyt ihminen mainitsee omasta mielestään saamastaan huonosta palvelusta rakentavasti heti paikanpäällä, ei netissä selkäänpuukottaen.

Äänestä

Teemu on kyllä täydellinen asiakaspalvelija! Eikä hänellä ole ikinä huono päivä tai ainakaan ei näy ulospäin. Hänen kassalleen menen jo niiden sinisten silmienkin takia ;)

Äänestä

Lemmiskelisin mielelläni kaikkien ao. myymälän naispuolisten myyjien kanssa. No, kai siinä nyt nuori poikakin menisi, siis valkoinen.

Äänestä

Oho täällä oli tällainenkin ketju! Kai mun täytyy sanoa tuolle edelliselle että ota sä vaan ne naiset ja jätä se Teemu mulle ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ässän asiakas kirjoitti:

Piti aloittaa uusi ketju kun eihän töykeässä ketjussa voi keskustella mm. komeasta ja ystävällisestä Teemusta. Tuolla niin kyseltiin hänestä. ;-)
Ja Marko on myös tosi ystävällinen, mukava jutella.
Yritän aina mennä niitten kassalle vaikka niissä olis vähän pidempi jonokin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu