Kokemuksia Narcis hotelli

Kaikki tieto olisi kiva.Huoneet, aamupala, sijainti ym.Lisäksi kiinnostaisi päivä merellä retki.Oisko luotettavaa järjestäjää? Hinta ? Kiitos
1290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Narcis ap. on sijainniltaan loistava. Aivan keskustassa ja ranta sekä ostosbasaarit lähellä. Ravintoloita vieri vieressä. Hotelli sinällään on siisti ja viihtyisä mutta henkilökunnan taso jopa toisinaan ärsyttävä. Aamupala ok, 5e/hlö.
Päivä merellä kannattaa kysyä suoraan satamasta eikä ottaa miltään järjestäjältä.
Allasalue on hotellilla hyvä mutta erikoista ettei sinne saa tuoda omia vesipulloja edes hotellin omasta marketista ostettuna vaan juomat pitää ostaa allasbaarista.
Henkilökunnasta erityisesti yksi miespuolinen henkilö on lähinnä ahdistava; närkästyy jos syödään muualla kun hotellissa, melkein pakottaa illanviettoon hotellilla ja kyttää ja lähestyy aika avoimesti nuoria tyttöjä. Kannattaa olla myös tarkkana vaihtorahojen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Elisa 2 kirjoitti:

Kaikki tieto olisi kiva.Huoneet, aamupala, sijainti ym.Lisäksi kiinnostaisi päivä merellä retki.Oisko luotettavaa järjestäjää? Hinta ? Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu