Nyt just mä

7271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ai noh hyvä näin ! ! !
Ja mikä ettei ! ! !
Nih sit ! ! !

Äänestä

Oletko J?

Äänestä
  • Mä en ole J eikä ole J:lle tarkoitettu aloitus.

    Äänestä

Haluan ......

Äänestä

Niin mäki sun kanssa.. extrat perään.

Äänestä

Ai? Ja mä vain haluan pelaa pleikkarii. Ei mene yhteen toiveet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6791 kirjoitti:

haluaisin olla mies sun kanssa näin:

http://images.elephantjournal.com/wp-content/uploads/2011/10/black-and-white-lovemaking.jpg

http://31.media.tumblr.com/tumblr_lw1wc07X341qdrnemo1_500.jpg

http://www.flixya.com/files-photo/e/k/n/eknath23-2220568.jpg

❤️

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu