Jos toivon oikein oikein kovasti?

5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

suloinen aloitus

Äänestä

Ihana ❤❤

Äänestä

mitä lastentarha porukkaa tää palsta oikeasti täynnä, jos ei jo tähän asti ole teksteistä valjennut.

Äänestä
  • Huomattu on. Täällä käy paljon ihan teinejä, viesteistä päätellen. Täällä vanhat, nuoret ja lapset, lesbot, homot, varatut ja sinkut keskenään ikävöi, vahtaa toisiaan, haukkuu ja rakastaa, tuomitsee ja kannustaa.

    Äänestä

Koskaan ei kannata kasvaa liian aikuiseksi ja varsinkaan tosikoksi silloin elämä muuttuu kuivaksi kuin autiomaa.
Silloin myös kaikki luovuus ja huumori katoaa elämästä.
ja se on todella ikävä juttu se.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tule, kuu,loistamaan kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=0HLklY_PdEw

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu