tyttö tä on sulle

suolimadoksi. senkin p!mppi.

http://www.youtube.com/watch?v=dzOnuxXPkf4

tv.tytöt on tyttölöiden mukaisia
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletko koskaan ajatellut sellaista mahdollisuutta, ettei joku itsellesi luulema viesti olekaan sinulle?

Äänestä

P!mppi?! En tiä miks, mut putosin :D Thanks. Aamukahveet näppiksellä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sä et rupee kirjoitti:

suolimadoksi. senkin p!mppi.

http://www.youtube.com/watch?v=dzOnuxXPkf4

tv.tytöt on tyttölöiden mukaisia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu