Hei :)

Pitkästä aikaa tänne katsahdin ja ilokseni huomasin että tänne on ilmestynyt luotis arianna.
Voi kuinka mahtava asia. :)
14181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Anteeksi kirjoitusvirheeni.
Siis Luotsi Arinanna. :)

Äänestä
  • sutii?
    Luotsi on arianna!

    Äänestä

missä se sinun nalle tyyppi on?

Äänestä
  • se on sweetin kaksoispersoona, milloin sweet milloin nalle perseessä.

    Äänestä

enää tehtaile musalinkkiketjuja, ne menee poistoon jos vaan tuo luotsi hoitaa hommansa, kuten asiaan kuuluu!!

Äänestä
  • niitä vuodelta ennen Risto Ryti ja Paava Nurmen välisiä musalinkkeja?

    Äänestä

poistaa siis keneltä mitä...

Äänestä

Mä kun luulin että luotsi on sweet dreams uudella nimellä.... olinkin sitten väärässä.

Äänestä

voihan se sweetti olla niin ovela että kehuskelee muina naisina / miehinä luotsia kun on päässyt luotin virkaan.

Äänestä

koko ajan luotsin olevan Hän, joka tänne eniten kirjoittelee aina runoista hävyttömyyksiin. ;) Siksi kysyinkin, että pitääkö luotsiksi aikovan todistaa henkilöllisyytensä. :)

Äänestä

Hah, olin revetä. Kas kun ei PalstaPirkko.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


sweet dreams kirjoitti:

Pitkästä aikaa tänne katsahdin ja ilokseni huomasin että tänne on ilmestynyt luotis arianna.
Voi kuinka mahtava asia. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu