Sydän rakkautta täynnä ruskeasilmäiseen mieheen. Ei mikään hetken ihastus. Tunteita molemmin puolin. Kestääkö onnemme?
Sagamar
4
69
Vastaukset
Tässä on takana uusi tuttavuus tai tapaaminen, juuri nyt halua tehdä asiasta selvää, on oppinut ja nähnyt, varmuutta miten asiat ovat, hyvinkin tilanteesi voi olla siinä että valitset tien jota käydä. mutta eteenpäin tulee yritystä, ehkä jokin tärkeä asia puuttuu vielä, ehkä etsitte seikkailua uusin keinoin. Sinun ja hänen kanssa eteenpäin; joku ei luota toiseen ja katsoo sisäänpäin. Tästä jatkuu haaveet ja suunnitelmat, mahdollisesti voi olla kyse rakkaussuhteesta. Oikeat valinnat tulee myös, mies joka tekee asiat ryhdikkäästi ja ajallaan.
- kesälapsi
Kiitos tästä, vaikka oli aika vaikeaselkoinen vastaus. Mikä uusi tuttavauus? Ei ole sellaisia vaan tämä yksi ja ainoa mies jo ollut pitkän aikaa. En varmaan osannut tulkita vastaustasi kun olen ihan hoomoilasena. :)
ok tarkoitti sitten tätä uutta suhdetta jossa on pohja valmiina, en voi kuvailla tarkkaan kortteja jos ei ole tarkkoja selityksiä suhteen laadusta.
- kesälapsi
Kiitos selvennyksestä. Eli voin siis uskoa, että suhteemme ja onnemme on kestävää laatua! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522155
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3361358Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941315- 1571198
- 681021
- 35958
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31909Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59878Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta26832Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46819