Bi-pojat/miehet Turku

Mahtaisko löytyy kokeilunhaluista nuorempaa miestä hieman ujolle BI-miehelle... :)
Itte oon 32 ja välil tekis mieli tehä jotain kivaa :) Kunhan et oo sakkoo ni hyvä :))
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo oon 15 ;) onks sul kik tai joku?

Äänestä
  • Sori vähän nuori luulen.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


BI-tku kirjoitti:

Mahtaisko löytyy kokeilunhaluista nuorempaa miestä hieman ujolle BI-miehelle... :)
Itte oon 32 ja välil tekis mieli tehä jotain kivaa :) Kunhan et oo sakkoo ni hyvä :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu