pelkästä ajatuksesta jo kyrpä kovana, v-tuttaa vaan nuo sivuoireet. Pääkipua, pahoinvointia, lihassärkyä ja karsee vetämättömyys. Mut muna kyll seisoo :D
Lieveneeköhän nuo oireet jos säännöllisesti ottaa jumboo? Vois kyll kokeilla puolittaa tuon kapselin jos se auttais..
Ostin myös kokeeksi Maxidusta, seuraavaksi se kokeiluun kunhan tästä tokenee..
Lieveneeköhän nuo oireet jos säännöllisesti ottaa jumboo? Vois kyll kokeilla puolittaa tuon kapselin jos se auttais..
Ostin myös kokeeksi Maxidusta, seuraavaksi se kokeiluun kunhan tästä tokenee..
Vastaukset 3
Vanhimmat
On tosiaan huikeeta ainetta, ite olen parhaimmillaan pystynyt paneen 5-6 kertaa vuorokaudessa ja varaakin jäi:) Päänsärky ym. ei kauheesti ajan mittaan helpota, mutta itse lievitin kyllä kipua,ottamalla Jumbon kanssa päänsärkypillerin ja kahvia, auttoi ihan ok, tosin saattoi olla lumevaikutustakin?!
Mistä muuten olet tilannut Jumboa, tuleeko Suomesta ja tuleeko perille hyvin?!
Potenssiapu.com
Briteistä tulee ja maksaa piti paypal tilin kautta, postipoika toi postilaatikkoon muutamassa päivässä.
Tuo Maxidus toimi myös ihan hyvin, ei juurikaan sivuvaikutuksia, paitsi et kikuli seisoo :)
Enpä taida jatkossa hirveesti noita käyttää, välillä vaan tuntuu et tarvis lisäpotkuu kun on työuupumusta jne.. V-tun kallistakin, sama kun käyttäis nuo rahat luontaistuotteisiin ja sekoittelis ihan omat keitokset kaikista libidoa lisäävistä aineista. Valkosipuli varmaan toimii ajan kanssa, joskus penikkana ihmettelin kun isä niitä veti naamaan, en ihmettele enää.
Miks sää sitten syöt niitä jos jo pelkkä ajatus kovettaa kikulin?? Pääsis niistä sivuoireistakin kun ajattelis vaan:)