Tunnen myötä häpeää käydessäni Citikka palstalla.
Osanottoni
kiusallista
19149
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Vältä täällä käymistä. Niin minäkin. Kerran viikossa korkeintaan ja sitten äkkiä laadukkaampien autojen palstoille. Kuten Toyotan. Tosin siellä melskaavat Citikka provot kateuttaan, kun Tojo menestyy vuodesta toiseen. Maailman menestynein automerkki. Siihen ei päästä millään sekundalla vaan laadukkaalla tuotteella.
Miksi käyt?
No onhan tietysti kunnon mukava autokin kiinnostaa. Ei tarvitse jatkuvasti juosta takaisinkutsujen perässä.
Eikä ole mikään maailman yleisin huomaamaton bulkkimalli, joista kukaan ei ole kiinnostunut.
Eipä täällä juuri muita käykää kateuttaan provoilemassa kuin sinä ja pari kaveriasi.
Viehän terveisiä Tojohuoltoon. Mulla on tuttu siellä töissä. Valtavasti ylitöitä eikä oikein ehtisi kesälomaansakaan viettää. No töitä riittää ja sehän on hyvä...
Tosin tunnen myötähäpeää siitä, että vielä vuonna 2014 voi Suomessa olla kaltaisiasi ihmisiä, joiden oikeinkirjoitustaidot ovat noin eskarilaisten tasolla. Häpeäisit itseäsi luuseri.
Häpeän olla Suomalainen niin kauan kun citikoita tänne rahdataan. Muutan USA.an missä moisia vemputtimia ei myydä.
Joko lähdit forever?
Mutta jos se onkin niin että jotkut Suomalaiset häpeää kirjoituksiasi? uvyk?
Citikan omistaja ei koskaan voi olla täysin Suomalainen. Pakostakin on livahtanut virtsaa mukaan citikkamiestä tehdessä. Ja virtsassahan on tunnetusti pahoja taudinaiheuttajia kuten masokismia.
Virtsa on steriili aine mutta sinua tehdessä on tainnut päästä isäsi aivonesteitä sekaan. Olisi kaikkien kannalta parempi, ettet sinä enää lisääntyisi. Suosittelen sterilisaatiota.
Vahvistetun tiedon mukaan Citikan omistajille aletaan tehdä lobotomia leikkauksia helpottamaan virheinvestoinnin aiheuttamia vaivoja.
Viimeisin lobotomia leikkaus Suomessa on tehty vuonna 1972 mutta nyt siis uudelleen alkavat leikkaukset kohdistuvat luonnollisesti Citikan omistajiin !
Mainitsemistasi Tojohörhöillä tehdyistä lobotomiakokeiluista saatiin niin huonoja kokemuksia ja niistä aiheutui niin vakavia pitkäaikaisia seurauksia, että lobotomialeikkauksia saa tehdä vain perinnöllistä Tojomaniaa sairastaville.
Citikan ratista on löydetty höbölä virusta. Taudin oireena on asiaton käytös, julkinen masturbointi ja taipumus ostaa auto jolla ei tee mitään. Kuten citikalla joka pehmeydessään voittaa pyöreän huoneen.
Tojon ratista on löydetty TeroTuro virusta. Taudin oireena on Terojen isiltä peritty käytös, totuuden kieltely ja naurettava ylistys autoon jolla ei tee mitään. Kuten Tojo joka kovuudessaan ja ilman mitään ajomukavuuksia joutaa rapeine pelteineen pelkälstään paaliin.
Niinkuin citikan omistajilla olisi todella varaa naljailla immisille jotka on ostaneet oikean auton. Tilastojumbona citikka on ollut vuosikymmenet. Ja sama ralli jatkuu...
mutta toista se on teillä Teroilla, joille mummot ostaa vanhat Corollat ja Tarjoustalosta maastokuviohousut ja lippiksen
"autsh" pitäskö sun mielestä kaikilla olla Tojo katiska?
Tollolootan omistajillako on sitten varaa naljailla Citroen palstoilla hah vuoden vitsi??
Mistä lähtien Tolloloota ainakaan on ollu oikea auto?????
Meilla Suomalaisilla perusmiehilla on perusasiat kunnossa. Vaimo,lapset ja pihassa laadukas toyta. Maailman eniten myydyuin automerkki. Pitaisiko ruveta homottelemaan ja muutenkin neitimaiseksi ostamalla citikan.j
Mikä on sana "toyta"??
Terot täräjää täällä jo niin kovaa että ettei osaa omaa rapeaa riisikipon nimeäkään lausua oikein kun alahuuli taas väpättää :D
Ja haukkuu vielä homoksi, ei taida kyllä mitään perhettä olla Terolla kun et ole homojuttujesi perusteella kyllä sen tasollakaan :DD
voithan masturboida siellä toyo sivuilla. Emme ole sinulle vihaisia jos niin tekisit.