Karita Tykkän kuva Sevenissä on järkyttävä. Anorektisen laiha. Kaamea.
Kyllä tulee Hilja,piimätyttöä ( Anneli Saulia) ikävä.
Tykkän Karitan ruma laihuus
77
2437
Vastaukset
- Exmissi
Karita on sairaalloisen laiha. Kun ikää tullut lisää,on vanhannäköinen.
- anorexia
On itse kertonut että on ongelmia minäkuvansa kanssa ja myös syömishäiriöstään. Jonka muka selättänyt mutta ei siltä vaikuta.
- Espootar vm74
Kyllä Karita on muuttunut siitä ajasta kun valittiin missiksi. Niinhän kaikki muuttuvatkin. Mutta...Karitalle on noussut pissa päähän julkkiksena olemisesta, laiha luuviulu,
kuvittelee osaavansa tehdä kaikki paremmin kuin muut, ruoanlaiton, lapsenhoidon ym. Kuiva kaakki nykyisin, voi voi. Minä hyvä,minä..minä...! - Karita on niin feikki!
Espootar vm74 kirjoitti:
Kyllä Karita on muuttunut siitä ajasta kun valittiin missiksi. Niinhän kaikki muuttuvatkin. Mutta...Karitalle on noussut pissa päähän julkkiksena olemisesta, laiha luuviulu,
kuvittelee osaavansa tehdä kaikki paremmin kuin muut, ruoanlaiton, lapsenhoidon ym. Kuiva kaakki nykyisin, voi voi. Minä hyvä,minä..minä...!Niin, Karita on kokeillut monenlaista uraa, missään onnistumatta kun ei niitä koulujakaan tullut käytyä.
On suunnitellut koruja, tehnyt keittokirjan ja nyt ilmeisesti yrittää luoda uraa valokuvaajana.
Mistään ei ole ikinä tullut mitään koska ei ole Karitalla ammattitaitoa. Mutta kun mies elättää niin kivahan siinä on puuhastella kaikenlaista...
Mutta joo, oksennan kyllä ens kerralla kun näen jonkun lehden kannessa kertomassa miten ihanaa ja tasapainoista on elämä (raakaruoka muutti elämäni, iik!) jne. Jos elämä oikeasti olisi niin upeaa sitä tuskin sitä tarvitsisi naistenlehdissä julistaa. Eikö lehdet vaan voisi unohtaa tän takavuosien missin jo vähitellen? - Anonyymi
Karita on niin feikki! kirjoitti:
Niin, Karita on kokeillut monenlaista uraa, missään onnistumatta kun ei niitä koulujakaan tullut käytyä.
On suunnitellut koruja, tehnyt keittokirjan ja nyt ilmeisesti yrittää luoda uraa valokuvaajana.
Mistään ei ole ikinä tullut mitään koska ei ole Karitalla ammattitaitoa. Mutta kun mies elättää niin kivahan siinä on puuhastella kaikenlaista...
Mutta joo, oksennan kyllä ens kerralla kun näen jonkun lehden kannessa kertomassa miten ihanaa ja tasapainoista on elämä (raakaruoka muutti elämäni, iik!) jne. Jos elämä oikeasti olisi niin upeaa sitä tuskin sitä tarvitsisi naistenlehdissä julistaa. Eikö lehdet vaan voisi unohtaa tän takavuosien missin jo vähitellen?Luet siis mielummin parisuhdejuttuja, joissa kurkoitellaan tähtiin? Tai ylipäätään ikuisesta rakkaudesta?
Niin, miksi mennään naisten lehtiin kertomaan, että elämä on upeaa, jos se ei sitä ole. Ei Karita ole ainoa, josta on juttuja tehty.
Eikä Karita ole ainoa, joka on tehnyt keittokirjan.
On sentään ylioppilas. Että ainakin hyvä yleissivistys ja kielitaito on hankittu. Sitäpaitsi Karitan tulot ovat olleet aina isommat kuin miehen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luet siis mielummin parisuhdejuttuja, joissa kurkoitellaan tähtiin? Tai ylipäätään ikuisesta rakkaudesta?
Niin, miksi mennään naisten lehtiin kertomaan, että elämä on upeaa, jos se ei sitä ole. Ei Karita ole ainoa, josta on juttuja tehty.
Eikä Karita ole ainoa, joka on tehnyt keittokirjan.
On sentään ylioppilas. Että ainakin hyvä yleissivistys ja kielitaito on hankittu. Sitäpaitsi Karitan tulot ovat olleet aina isommat kuin miehen.Paljonko siitä yleissivistyksestä on jäljellä, jos meinaat et lukio antaa siihen pohjan? 30 vuotta vanhaa tietoa ja varmasti unohtanut suurimman osan. Kyllä se jatkokoulutus ja ammatin hankkiminen, sen päivittäminen on sivistystä. Ratakadun muhinointi ei välttis ole sivistystä. Liian laihaksi trenaaminen ei ole hyväksi. Ylipaksu rusketus voi olla nuorena ihan näyttävä, mutta vanhempana kääntyy nahassa pahan näköiseksi.
- Seurailija47
Tuntuu ikävältä lukea kauhistelua laihuudesta kun aina sille ei voi itse mitään. Olen laiha aikuinen nainen, tutkittu on sisukset, ei sairauksia. Haluaisin kiloja mutta ei tule. En laske kaloreita, syön jos on nälkä, herkkuja ja roskaruokaa myös. Minua ainakin loukkaa vihjailut syömishäiriöistä. Mieluusti olisin saanut vaikka jonkun diagnoosin jolla tukkia tarvittaessa muiden suut :)
Minusta Karita on kaunis ja onnellisen näköinen. Eikös terveys ole tärkeintä?! Maailmaan mahtuu monenlaista kroppaa. Sirot aasialaiset ja jenkkiläiset 100 (200?) - kiloiset ja kaikkea siltä väliltä.
Jos olisin pyöreämpi tai jopa lihava, kehtaisin edes mennä uimaan. Kaikki näyttää rannoilla olevan aikasmoisia röllyköitä, enkä haluaisi erottua tuosta massasta..
Nykyään laihuus on naisilla ok jos on isot silikonit. Tosi hienoa. - ei enää
ei vaan enää jaksaisi..mikähän tämänkin mainos-arvo on ?
- Tykkääjä äijä
Tykkään Karitasta.
- Ylilaihuus
Karita livenä useita kertoja tänä kesänä nähneenä, niin hän todella näyttää anoreksiaklinikan asukilta ja takaapäin hyvin vanhalta mummolta (tiedätte erittäin laihat 80v naiset), hänen runko on nykyään sellainen, vähän kyttyrä ja köpöttelevä kävely kuin todella iäkäs mummo.
Ja nyt, en puhu ns luonnollisesti laihuudesta. Olen itsekin ns laiha BMI19, mutta näytän tavalliselta, terveeltä 30v:lta, mummoni äiti oli Karitan mallinen viimeisinä vuosinaan...
Tosi surullista. Vielä pari vuotta sittten Karita oli kaunis missi ja sporttimalli. - !!!!
Älkää Läskit-PullaMössöt sössöttäkö.
Teillä itsella on leveät perssseeT karset mahat ym.- luuranko tai valas
Ja mitään välimuotoahan ei ole?
- Anonyymi
Hirveä on.
- Anonyymi
Ei huulia ollenkaan, kireet viivat vaan naamassa. On kyllä sairaan näkönen ei mikään hyvä olo hehku. Nyt sai sitten ansionsa mukaan, mies ei pettämistä kauempaa sietänyt. Ja tuli lähtö upeasta talosta. Karita on tyypillinen Gold digger, on miesten kanssa vaan rahasta. Imee ne kuiviin ja sit seuraavaan uhriin. Karsee muija. Kylmä ja laskelmoiva, valehtelija.
- Anonyymi
Entäs mitä mieltä olet Kulta-Iidasta ja Sofia Belórfista?
- Anonyymi
No se on sanottava, että parempi vähäiset luomuhuulet, kuin sellaiset karmeat nakkihuulet, mitä monet julkkisnaiset harrastaa, kun heillä ei löydy itsekritiikkiä ulkonäön suhteen.
- Anonyymi
Kyllä suomalainen nainen on tyhmä jos Karita Tykältä jotain "hoitoja" tai neuvoja ostaa. Ämmä on syömishäiriöinen, aviomies paljasti et julkisuus kuva ihan muuta mitä esittää, kuvat somessa feikkiä, antaa "parisuhde" ohjeita ja ite pettää jokaista kumppania, esiintyy "äitinä" mutta lapsi unohtu kun piti elämän valolle antaa pesää. Mun mielestä Karita vois häipyä julkisuudesta For ever ja pysyä pois luuranko kroppansa kanssa ja oksennella ruokia pois piilossa.
- Anonyymi
Sofia on ihan kaunis mutta Iida Hoh hoijaa... Tää on Karitan ketju niin ei enempää heistä.
- Anonyymi
Ei tarvitsekaan enempää heistä. Tuli jo selväksi että kenen fanaattinen fani olet, eli Sofian. Taidatte olla jokasuhteessa samanlaisia Sofian kanssa. Noin luonteeltaan, tietenkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei tarvitsekaan enempää heistä. Tuli jo selväksi että kenen fanaattinen fani olet, eli Sofian. Taidatte olla jokasuhteessa samanlaisia Sofian kanssa. Noin luonteeltaan, tietenkin.
Tukiaisen ja Tuksu kakkosen eli Sofian fanaattinen fani. Ei kannata kommentoida.
- Anonyymi
Mitä tuo Sofia tässä ketjussa tekee, on niin muovista tehty, ettei edes tunnista entisestä. Joskus oli nätti, nykyisin ihan muodoton!
- Anonyymi
Karita on pian 50 vee. Vanha kuiva kurppa. Maine mennyt. Etsii nyt epätoivoisesti uutta "Sugar daddyä" yli 75v rikkaista miehistä. Joilla ois miljoonia maksanut talo mihin pääsis siivestää lokkina. Karita on vaan niin vanha ja luiseva että ees papparaiset ei kelpuuta.
- Anonyymi
Nainen on parhaimmillaan 50 vuotiaana. Siis jos nainen on kaunis. Fiksu ja kypsä. Ei kylläkään Karita joka on sairaalloisen laiha ja muodoton, oksenteleva anorektikko.
- Anonyymi
Karitan tulot ollut jo pari vuotta paremmat kuin "minä olen uhri"- ex miehellään, joten en usko, että tarvitsee elättäjää.
- Anonyymi
Aloittaja fanittaa Anneli Saulia. Eikös hänestäkin ole sanottu että ehkä tykkäsi tytöistä. Mutta aloittaja vaikuttaakin vanhalta ihmiseltä. Ei taida olla tuo "espootar vm -74" kuitenkaan?
- Anonyymi
Se on varmasti sama joka sai raivarin kun kerrottiin että huhupuheiden mukaan myös Marilyn Monroe tykkäsi tytöistä. Aloittajahan tykkää Sofian ja Iidan -tyyppisistä naisista, vaikka vanhus onkin.
- Anonyymi
Aloittaja on siis kuolannut Anneli Saulia vanhoissa kotimaisissa elokuvissa?
- Anonyymi
Totta, vanhahan tuo Anneli Sauln fanittaja on, kirjoittelee paljon myös transuista ja homoista. Lienee muunsukupuolinen.
- Anonyymi
No Martinalla ei tosiaan ole tätä ongelmaa.
Kävelevä kaasupullo on leveä kuin 7 leivän uuni.- Anonyymi
Kävelevä kaasupullo lienee Sofia?
Tuo vanha Sofian fanittaja on se silmäpussimummo! Iso ja leveä täti silmäpusseineen.
- Anonyymi
Ihan normaali tuo on. Paljon saa tehdä keski-ikäinen tehdä, että anorektikoksi päätyy. Pitää lopettaa syöminen kokonaan, koska tulee lisää 1 kg per vuosi.
- Anonyymi
Kestoruskea parkittu nahka ...kaamea. Ei nuorenakaan ollut kaksinen. Kauniimpiakin on nähty. Köyhien kanssa ei ole koskaan seurustellut. Äijällä on aina ollut fyrkkaa.
- Anonyymi
Se ottaa rikkaita, joka saa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se ottaa rikkaita, joka saa.
Kun naiselle tulee ikää, niin nuoret naiset vie ne rikkaat.
- Anonyymi
Jos ei Tykkä kiihota, niin hakatkaa tattia Tukiaisen kuvia katsoessa, tosin "maitotytöksi" häntä lienee mahdoton määritellä. "Kalja-, kilju-, brenkku- ja pillerityttö" pikemminkin... Luulisi ainakin laardip***eiden ihailijoille olevan objekteja koko Suomi täynnä?
- Anonyymi
Katselin hänen jumppavideoita. Vaikuttaa ammattimaisilta. Voisin harkitakin.
- Anonyymi
Tuo aloittajan adoli Anneli Sauli olisi 90 v. mikäli vielä eläisi. Kyllä täytyy aloittajan tavallisen vanha olla, lienee lähellä Saulin ikää. Itse en tiedä mitään ko. Anneli Saulista.
- Anonyymi
isoli
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
isoli
Vieläkin väärin, idoli
- Anonyymi
Karitassa ei ole naisellisuutta, pelkkä kukkakeppi. On kyllä anorektinen laiha. Ei jatkoon. Karita on myös neuroottinen painostaan.
Anneli Sauli oli täydellinen nainen 👏- Anonyymi
Ihme kyllä, että pilateksen avulla saatu tiukka vartalo mielletään anoreetikoksi. Ja sit samalla haukutaan Marttaa jostain pömppävatsasta. Sairasta porukkaa te kiusaajat 😳
- Anonyymi
Älä ihratynnyri uhoo! Pystytkö kävelemään ihan itse vai käytätkö rollaattoria vai kenties jo pyörätuolia?
- Anonyymi
Anneli Saulissa oli naisellisia muotoja, luonnollista kauneutta ja luonnetta. Aaaah mikä Nainen!
- Anonyymi
Totta. Voi taivas kun naiset olisivat vielä sellaisia kun suomi-filmien naiset oli. Kauniita, aitoja ja luonnollisia. Tuollaiset naiset saa polvet veteliksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Totta. Voi taivas kun naiset olisivat vielä sellaisia kun suomi-filmien naiset oli. Kauniita, aitoja ja luonnollisia. Tuollaiset naiset saa polvet veteliksi.
Nasena rakastat nasia. Ok, tulihan se jo selväksi.
- Anonyymi
Milloin joku on liian laiha ja milloin liian lihava, voi teitä.
- Anonyymi
"Se ottaa rikkaita, joka saa"
Siis maksullisia naisia. - Anonyymi
On se liian laiha. Ei hyvä.
- Anonyymi
Karita on ihan hyväkroppainen, liikunnalllnen ihminen. Hänen kestorusketuksestaa en kyllä pidä, ehkä myös hiukan ylimielinen. Mutta ihan nätti nainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Karita on ihan hyväkroppainen, liikunnalllnen ihminen. Hänen kestorusketuksestaa en kyllä pidä, ehkä myös hiukan ylimielinen. Mutta ihan nätti nainen.
Hyväkroppainen? Sun ajattelussa vikaa. Vinttikoirassa ei ole kauneutta. Ei naiseutta. Lantion puute iso juttu.
- Anonyymi
Kellokosken valas sanoo näin
- Anonyymi
Läski on läski mutta hyvältä ei näytä alipainoinenkaan.
- Anonyymi
Luuranko Karita jätettiin kuin likainen roskakasa. Ja sen hän kyllä ansaitsi. Mies sai tarpeeksi pettäjän touhuista ja laitto pihalle, Nyt saa vapaasti jakaa itseään enää ei miestä satuta.
- Anonyymi
Kelliksen mamman oma ukko kyntää muita ja mamma luulee ihan toista
- Anonyymi
Karitan ihon väri karsee, Kuiva korppu koko nahka. Ei muotoja ei takapuolta lainkaan. Oksentanut kroppansa pilalle. 10 vuotta vielä niin huh huh....Ja ei rikkaat miehet tarvi jotain melkein viiskymppistä sänkyynsä, kyllä he näyttäytyy ennemmin paljon nuorempien ja hyvä kroppasten kanssa. Karita sörssi elämänsä aika pahasti ja nyt saa sitä mitä tilasi.
- Anonyymi
On hän kuitenkin miellyttävämpi ilmestys kuin suurin osa runsaasti ylipainoisista suominaisista.
- Anonyymi
Niin minustakin. Olen itse samanikäinen. Valtavaa työtä ja paneutumista vaatii, että pysyy edes jossain kunnossa ja heti alkaa lihominen, jos lakkaa liikkumasta aktiivisesti. En edes ole mikään mässäilijä.
Eläköön tuokin omaa elämäänsä.
- Anonyymi
Karita oksentaa monta kertaa päivässä. Myy hyvinvointia vaikka oikee ois pahoinvointia.
- Anonyymi
Ryhävalaat yrittävät kiinnittää huomion hoikkaan Karitaan. Sen sijaan, että katsoisivat itseään peilistä.
- Anonyymi
👍👍👍
- Anonyymi
Petri Tykkä hakikin eroa. Yksin. Oho. Ei olisi uskonut kun viivytteli sen uhkaamansa ero hakemuksensa kanssa nii kauan. Saa nähdä peruuttaako senkin vielä harkinta-ajalla. Vähän tullut sellanen kuva, että uhkailee vaan, mutta ei toimi kuten uhkaa. Eroakin lykkäsi aiemmin sanomastaan.
Nyt menee lusikat ja hopeat jakoon. ' AVIOEHDON mukaan Karitalla ei ole oikeutta Petrin asuntoon. Iltalehti kertoi aiemmin, että parin kotiin saapui muuttoauto 4. syyskuuta.
Näyttävä koti on vilahdellut Karitan Instagramissa. Kuvien perusteella vaaleasti sisustetussa kodissa on ylellisyytenä muun muassa uima-allas.' Karita tienaa yllättävän hyvin myymällä uskomushoitokurssejaan. Meditointia, kivien värähtelyihin ja energioihin uskomista, hengitysharjoituksia energioiden uskomisten kera, kokkikirjoja joiden reseptit muokattu muilta ja meditointityynyjä kivillä, joita Karita on energioillaan siunannut ja puhdistellut. Huuhaalla rikastuu ja samankaltaiset joogimiehet kuolaa perään.
Hulppean kodin omistaa kuitenkin Petri 100%, vaikka Karita on heistä se joka miljoonakotia esittelee julkisesti. Samoin kuin tuliterää bemariaan. Mihin mahtaa muuttaa, jos Petri oikeasti on eroamassa ja laittaa kotinsa myyntiin? Karita kiskoo kovaa hintaa 3 viikon kursseistaan. Alennusta antaa vaivaiset 15 prossaa. Joogit ja uusnoidat ostavat onneissaan hänen energiavalmennuksiaan.- Anonyymi
Karita on vuoden 2022 hyvinvointivaikuttaja ja kyllä täälläkin riemu repesi kun ihana Karita voitti vaikka Martinakin oli ehdolla.
- Anonyymi
Karita on karsee kaikilla tavoilla. Luonne, käytöstavat, valheet, rahanahneus. Ulkonäkö on kuin kuivan rusinan ja parkkinahan yhdistelmä. Etsii vaan ilmasta asuntoo. Hyväksikäyttäjä ja paskan puhuja. Jos ei suolla paskaa suustaan niin sit oksentaa. Teme varmaan otti takaa kun haisi oksennukselta suu. 🤮
- Anonyymi
Aiemmin mainittu Hilja maitotyttö se vasta nainen on. Karita pelkkä luuviulu, ei yhtään hyvä.
- Anonyymi
Olen kattonut sen Temen puolison kuvia siis teme on se Afrikkalaisen taustainen mies, kenen kanssa Karita jäi kiinni pettämisestä. Niin tän Temen puoliso on kyllä kaunis ja upea kroppainen nainen. Ja lapset myös söpöjä. Joten en ees tajuu kuinka Teme voi koskee tollaseen luurankoon. Tai kai sit jos tyrkyttää itseään niin kovin.
- Anonyymi
Poikamaista on tuo luuranko vartalo naisella. Kuulemma anorektikko joka varsin neuroottinen syömistään. Taatusti oksentelee. Sitten on hyvinvointivalmentaja 🤣Pahoinvointi näkyy kurjassa vartalossa, vartalo on järkyttävä.
- Anonyymi
Kaunis on vartaloltaan ja kasvoiltaankin, tiesitkö että valittiin joskus jopa Miss Suomeksi. Ei siihen ihan kaikki rumat pääse.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaunis on vartaloltaan ja kasvoiltaankin, tiesitkö että valittiin joskus jopa Miss Suomeksi. Ei siihen ihan kaikki rumat pääse.
Muutaman kerran oksennellut sen jälkeen. Anorektikko on siis sun kauneusihanne. Voi olla että sinäkin olet päästäisi sairas?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muutaman kerran oksennellut sen jälkeen. Anorektikko on siis sun kauneusihanne. Voi olla että sinäkin olet päästäisi sairas?
Voi olla monen muunkin, ainakin monet miehet ovat tykänneet. Taitaa olla toisinpäin, sairaaksi nimittelet ihmisiä, jos mielipiteensä kertoo:D
- Anonyymi
Pystyisitkö sä sanomaan nuo samat sanat esimerkiksi omalle tyttärellesi, jos hänellä olisi Karitan ulkoinen olemus?
Tai mitä sanoisit tyttärellesi, joka tulisi itkien kotiin ja kertoisi että joku on sanonut hänelle nuo sanomasi sanat?
- Anonyymi
Nälkiintynyt vinttikoira.
- Anonyymi
Juu, ei ole kauniin näköinen tuollainen luulaihuus, mitähän se Teme on tuossa nähnyt kun on sitä pökkinyt laihaa luuviulua.
- Anonyymi
Karita on nätti, liian laiha kyllä ja se ei ole kaunista. Kauniilla naisella on muotoja, paras esimerkki siitä on unelmanaiseni Salma Hayek. Vaikka Karita ei kirpoa kaunotarten joukkoon, lakatkaa purkamasta omaa pahaa oloanne Karitaan.
- Anonyymi
Karitan pettäjä keissin toinen osapuoli Teme on ollu hiljaa. Sillä on kauniit lapset ja kaunis on lastensa äitikin. Karita yritti rikkoa heidän perheen, kun omansa oli jo rikkonut. Ei kunnioita Karita muiden omaa, on helvetin itsekäs narsisti.
- Anonyymi
Karita on sisältä vielä rumempi kuin ulkoisesti. Oksennusta koko ihminen. Julkisuuskuvaansa yritti valheilla pitää pystyssä, mutta ne hajosi taivaan tuuliin. Nyt kaikki tietää totuuden.
- Anonyymi
Hyvä kun ukko nakkasi pihalle, saa ansionsa mukaan, mokoma noita-akka.
- Anonyymi
kuin beata babb keskitys leiriltä fres raikkaana luuta ja nhkaa ei tissejä luut kolisee on mukava naida luurankoa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Onko Pajari gerontofiili?
Poliitikko Harry ”Hjallis” Harkimo, 70, kertoi itsenäisyyspäivänä seurustelevansa Jasmine Pajarin, 35, kanssa. Fuengiro17311705Netta pelkäsi Maisan nappaavan kauramiljanäärin
Samanlaisia naisia tuntuvat muutenkin olevan. Tietää kertoa: https://www.seiska.fi/rikos/kauramiljonaari-jp-kukkosen-ne1193765Netta Kukkonen perustelee varkauksiaan sillä että
hän on nuorenpana syyllistynyt rikoksii, viimeisimmät rikokset ovat vuodelta 2022. Onko hän vuodessa vanhentunut 20 vuot131588Voi kun uskaltasin
Sulta suoraa kysyä onko kaikki hyvin? 🫤 Poistit kaikki kuvatkin ja muuta... Tietäsipä et pahan olon susta pois halata901395Nainen, mitä tahdot ja odotat tulevaisuudelta
Itse olen jo kaiken sanottavan sanonut ja haudannut ne unelmat. Ei ole oikeastaan juurikaan mitään enää mitä tavoittelis1121195Sanna Marinin kaunis keltainen asu sai tuulipuvut haukkomaan henkeä ihastuksesta!
Syrjäseuduilla huokailtiin Sannan upeaa pukuvalintaa, kaunis keltainen asu sopi hienosti Sannalle ja erottui hyvin jouko3911180Jokim vigelius tanssi miehensä kanssa linnan juhlis
Joo, alkaa tuntumaan siltä että lähes kaikki persumiehet on "niitä miehiä".1341071Harvinaiset kuvat: Iskelmäkuningatar Eini ja Lars-rakas yhdessä juhlimassa "Jotain suurta pienen..."
Iskelmäkuningatar Eini oli tänä vuonna Linnan juhlissa puolisonsa Lars Pajumäen kanssa. Lars-puolisoa ei ole paljon julk111066Tietäisinpä mitä sinä haluat
Annat vihjeitä, että haluaisit kenties lähentyä, mutta jos otan askeleen lähemmäs, saan osakseni vain torjuntaa. En tied491062- 85989