Toteutit tänään toiveeni.

Viikon verran odotin ja toivoin sitä, etkä usko tunnetta mikä valtasi minut kun teit sen juuri niin kuin toivoin. Se merkitsi todella, todella paljon minulle.
18668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

on mystinen viesti taas :D mystiseltä mieheltä mystiselle naiselle.

Äänestä
  • Todellakin :D

    Äänestä

Jopas jotakin, saisinko edes vähän raotettua salaisuuden verhoa että mistä oikein todella on kysymys?

Äänestä

Ole hyvä. Minusta on todella helppo päästä eroon, kun tietää mitä tekee. Miksi vitkuttelit näinkin kauan?

Äänestä

söin makrillia.

Äänestä

Ai kun kypsensin lihapullat oikeassa uunissa?
No eipä kestä kiittää. Huomenna onkin sun kokkausvuoro.

Äänestä

Strippasin tangon kanssa?

Äänestä

Okay, yritän parhaani olla silmät auki. I promise.

Äänestä

Hyvää huomenta kultaseni. Paratiisi olisi täällä vain sinä puutut eikä edes omenoita kaapissa.
Jos mä osaisin rakentaisin sulle pisantornin ei haittais kun se on kallellaan, eilisen jälkeen aloituksen voisi lykätä ensiviikolle no joo ei tartte mulle nauraa miksi kuppisi tärisee, kahvi läiskyy pöydälle.
Lähden tekemään kerppuja lampaille ei kylläkään voita eilistä no aina ei voi olla hyvässä seurassa

Äänestä
  • Sun viestistäs "upea aamu" ei saa selvää.Muuten ihan hyvä juttu varmaan.

    Äänestä

  • .................... kirjoitti:

    Sun viestistäs "upea aamu" ei saa selvää.Muuten ihan hyvä juttu varmaan.

    :D

    Äänestä

Ihan sama.

Rakastan häntä joka on minulle totta, Katseltavissa kosketeltavissa keskusteltavissa ja luotettava. Luottamus on myös sitä, että voit luottaa toiseen ettei se levitä susta juttuja nettiin ilman lupaa...ja etenkään muuntele niitä mieleisekseen. Jokaisella Kait oikeus yksityisyyteenkin on.

Vartiainenkin tehnyt piisin siitä.

yämä vaan ajatus tänne. Itsellä ei ole nettisäätöjä suhteita eikä muutakaan.

Äänestä

Ja mikä tää toive oli? Näit tissit? :D

Äänestä
  • Ei hänellä ole tissejä, ja se toive nyt olisi täysin ulottumattomissa muutenkin.

    Äänestä

  • no kuules ei, kirjoitti:

    Ei hänellä ole tissejä, ja se toive nyt olisi täysin ulottumattomissa muutenkin.

    Lautako on? Kai nyt sentään jonkunlaiset rinnat jos nainen on? Aloitus kai meni mieheltä naiselle? :D

    Äänestä

  • nännit nöpöttää kirjoitti:

    Lautako on? Kai nyt sentään jonkunlaiset rinnat jos nainen on? Aloitus kai meni mieheltä naiselle? :D

    No toki on jonkunlaiset, se oli vitsi :D ihan kivat varmasti jopa. Mutta en nähnyt, se kai se oli se kysymys..

    Äänestä

Minne päin Suomea tämä mysteeri viesti menee?

Äänestä

Hyvä että kerta toisensa jälkeen ,näen mikä avaa silmäni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m->n kirjoitti:

Viikon verran odotin ja toivoin sitä, etkä usko tunnetta mikä valtasi minut kun teit sen juuri niin kuin toivoin. Se merkitsi todella, todella paljon minulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu