Muijat apua xD

Haittaako muijjii jos on muutama finni tai mitää naamas?
966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ei mua ainakaa haittaa

Äänestä

Eips :)

Äänestä

No jos ei oo finnei niin se on sen merkki että murrosikä ei oo alkanu.

Äänestä
  • Voi vittu... Mikä jonne sä oikeen oot? Ei todellakaan tarkota... Ite oon 14 v, murrosikä alkanu kaikin puolin, äänenmurroskin jo pitkällä, mut finnei ei kyl oo tullu, varmaan ku ei porukoillakaan oo ollu ja siitä olen helvetin kiitollinen.

    Äänestä

Kyl se nyt haittaa jos ei mitään naamas oo.... Hyvä olis silmät, nenä ja suu aineski olla.

Äänestä
  • Sä oot helvetin hauska haluutko mitallin?

    Äänestä

  • -.- kirjoitti:

    Sä oot helvetin hauska haluutko mitallin?

    Sä oot helvetin omaperänen.

    Äänestä

Ei haittaa! :)

Äänestä
  • NO KYL VITTU HAITTAA!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dodop01 kirjoitti:

Haittaako muijjii jos on muutama finni tai mitää naamas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu