900 vm87

Kuinka monta polttimoa on koetaulussa puhaltimen säädöille? Itse löysin yhden lämpötilan ja nopeusvalitsimen välistä.

Ja toinen kysymys, miten pirussa noi niskatuet saa irti, hermot meinaa mennä....

Kiitos vastauksista..
1271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

1 poltin säätimille, valo jakautuu 3 osaan.
Niskatukea en muista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä kirjoitti:

Kuinka monta polttimoa on koetaulussa puhaltimen säädöille? Itse löysin yhden lämpötilan ja nopeusvalitsimen välistä.

Ja toinen kysymys, miten pirussa noi niskatuet saa irti, hermot meinaa mennä....

Kiitos vastauksista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu