Megadeth Rock !!!

Elaelahela

Mustan barpin uusi piisi on : johto irti : D

4

1344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naurettavaa.

      On Megadethin lavalla ennenkin ilman paitaa parinkymmenen vuoden aikana hypitty, ei paljoa keikat mene tuollaisella pelleilyllä pilalle.

      • TusinaBarbi

        Musta Barbi on kieltämättä niin täysin mitätön asia Megadethille. Vain yksi sekopää nolla monien joukossa. Bändi joka on myynyt yli 50 miljoonaa levyä ei vain jaksa olla kiinnostunut jokaisesta mikkiin pölisijästä.


    • ikärasismia

      Megedeth joutui vanhuuttaan sairalaan. Johto irti. :D

    • Black Ken Barbie

      Dave Mustaine eli Taavi Mustonen on sukujuuriltaan suomalainen ja taidollaan ja sisullaan osoittanut mikä on miehiään. Vaihtaisin heti musta barbin pois ja ottaisin Daven suomen kansalaiseksi. On nimittäin 100 kertaa suomalaisempi kuin se musta Ken-Barbinukke.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin sinussa haluan koskea

      Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä
      Ikävä
      41
      2233
    2. Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä

      IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi
      Maailman menoa
      223
      1984
    3. Kerro nyt jotain

      Itsestäsi minkä haluaisit kaivattusi tietävän?
      Ikävä
      111
      1538
    4. Toisen ihmisen sydämellä

      leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo
      Ikävä
      142
      1265
    5. On tämä meidän ikäero jo turhan suuri

      Kannattaisi tutustua samanikäisiin.
      Ikävä
      115
      1207
    6. PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan

      kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki
      Ammattiliitot
      138
      1114
    7. Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."

      Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://
      Suomalaiset julkkikset
      25
      1088
    8. Millaisena luonteena

      Pidät kaivattuasi??
      Ikävä
      74
      999
    9. Mitä ajattelet kun

      Katsot kaivattuasi silmiin? Mitä näet silmissä?
      Ikävä
      63
      954
    10. Olen otettu, mutta turhaan kulta testailet

      Sinua minä vaan ❤️
      Ikävä
      70
      950
    Aihe