Elikkä etsisin kahta marsua, mieluiten nuoria mutta vanhemmatkin käy. Meillä ei ole ennen ollut marsuja mutta muita jyrsijöitä on ollut ja tällä hetkellä on neljä rottaa. Olen 14v tyttö vantaalta, osaan käsitellä marsuja ja tiedän niiden tarpeet. Olemme juuri muuttamassa joten marsuilla ei ole niinkään kiire, parhain olisi jos saataisiin marsut ens kuun lopussa, niin pääsisivät rauhalliseen kotiin. Marsujen sukupuolella ei ole niin väliä, mutta pääosin ollaan etsimässä kahta tyttöä. Toivoisin että marsut olisivat sisaruksia jolloin olisivat tottuneet toisiinsa. Voit ottaa yhteyttä s.postiin jossa voin antaa vanhempani s.postin :)
Vastaukset 2
- marsuja etsivä
A sähköposti on [email protected]
- Marsuilia
[email protected]
Minulla kaksi ihanaa marsu poikaa, marsut myydään yhdessä ja mukaan saa jos haluaa, häkin ja kaikenlaisia tarvikkeita :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502