minkä sille

nyt sitten voi kun ei vaan kiinnosta mikään...
170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ongelmallista kun yksin ei kiinnosta tehdä juuri mitään, kun oli tyttöystävä vielä vähän aika sitten niin oli mahtavaa kun oli koko ajan menossa, vähän aikaa sain kokea millaista on nauttia elämästä.
Tyttöystävä oli se kiinnostava asia, ei niinkään ne paikat tai mitä tehtiin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksinollaan kirjoitti:

nyt sitten voi kun ei vaan kiinnosta mikään...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu