Tietääkös joku millanen työpaikkana ja misäs euromääris palkka kulkee?
pomarkun käyttömuovi
16
5939
Vastaukset
- Näin ymmärtäisin
Duunarin palkat ei paljon heittele,työ kuin työ.
- Anonyymi
Pomarkun käyttömuovi? Olen luullut että Pomarkussa ei ole mitään käyttökelpoista.
- Anonyymi
Pakko sanoa et p#sk#t palkat, hirvee kyttääminen koko laitos vuorattu kameroilla joita kytätään 24/7.. kännissä saa olla töissä mut tupakasta armottomasti lopputili. Vaihtuvuus aivan tajuton. Ei siellä kukaan täyspäinen vuotta kauempaa oo pysyny.
- Anonyymi
Käykö päälliköt itse salaa röökillä? Sieltä ketjupolttajiakin löytyy.....
- Anonyymi
Eikö sinne just haeta työvoimaa? Edelliset lähteny nostelemaan? Miksi vaihtuvuus on niin suuri? Kyvytön johto?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö sinne just haeta työvoimaa? Edelliset lähteny nostelemaan? Miksi vaihtuvuus on niin suuri? Kyvytön johto?
Haetaan. Ainahan sinne on haettu. Juutalaiset tekee köyhillä rahaa. En edes ymmärrä miten se vanha kettu pystyy valvomaan kameroista aina mitä tapahtuu. Joskus jopa tuntuu ettei se muuta tee ku vetelee viinaa ja kyttää kameroita. Tuskin edes nukkuu. 🤔
- Anonyymi
Älä vaan töitä hae sieltä, kadut loppu ikäsi jos sen teet🤨🤔
- Anonyymi
Älkää valittako. Joku katkera itkee täällä kun on saanut potkut. Häpeäisit.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Älkää valittako. Joku katkera itkee täällä kun on saanut potkut. Häpeäisit.
Tai OTTANUT tinat, kun ei enempää järjettömyyttä viittiny katella.
Kaikki eivät SAA potkuja kuten sinä.
Häpeä itte!
- Anonyymi
Taitaa tuo paikka hakea kuukausittain työläisiä, eli kyllä vaihtuvuus on kova
- Anonyymi
Siinä talossa on sitten asioiden oltava perustavanlaatuisesti pahasti vialla. Suuri vaihtuvuus kielii kyvyttömästä johdosta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinä talossa on sitten asioiden oltava perustavanlaatuisesti pahasti vialla. Suuri vaihtuvuus kielii kyvyttömästä johdosta.
Eiköhän tuo ole niin, kuin se on aina ollut. Että firmat eivät halua pitää huonoja työntekijöitä.
- Anonyymi
Uskonto on siellä kaiken takana. Jokainen sentti kiskotaan työntekijän selkänahasta, jos on ns vääräuskoinen. Ne eivät ole ihmisiä.
- Anonyymi
Yksi poliisi sai kuulemma loparit kun jeesuksen nimeen lähti toimimaan omiin nimiinsä unohtaen että laki koskee myös häntä.
- Anonyymi
Käyttömuovin omistajat ja johto on uskonlahkolaisia, Kaikki mitä mahdollista kerätään vääräuskoisilta. Sopisi jonkun tarkastaa esim työturvallisuusasioita. Lappu tulisi luukulle heti.
- Anonyymi
Hyvä paikka, poikkeen usein. Homma toimi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten601965Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211910HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53957- 73875
- 27869