kamala

masennuskohtaus tänään,kesti varmaan 5 tuntia nyt onneksi on helpompi olla.
4130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikö satu enää. No sepä hyvä, satullekin?

Äänestä

No onneks helpotti. Sanoithan masentuneesta olosta jollekin läheisellesi, että sait tukea.

Äänestä
  • en kertonu ku en ole koskaan tottunu kertomaan.

    Äänestä

Hyvä jos helpotti. Mua ei mikään masenna, lähdin mukaan leikkiin julmaan, itse olin tosissani. Eipä mitään kaiken minkä sanoin tarkoitin. Tänne se hukkui kuten ennekin.

Ps. Jännä miten monta sopankeittäjää tuntui olleen samaan aikaan samalla asialla.

En voi jäädä päivystämään..ehkä jokin kuitenkin vaivasi suakin mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eisatuenää kirjoitti:

masennuskohtaus tänään,kesti varmaan 5 tuntia nyt onneksi on helpompi olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu