Siemensyöksyt

Moi. Oon 13 ja puol. Äsken kun runkkasin niin olin ihan ihmeissään kun siinä esinahan päälle tuli jotain nestettä missä oli jotain haituvia. Luulin kuseksi, mutta ei ollutkaan. Ainut epäkohta, että sitä ei tullut paljoakaan. Joshtuuko siitä että mulla on kireä esinahka? Olisin todella kiitollinen vastauksista.
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siemenneste siis voi olla alussa joko suht kirkasta tai sitten hiukan sameaa jolloin siinä voi nähdä kuvailemiasi "haituvia". Siemennesteen määräkin vaihtelee aina yksilöllisesti, sitä voi tulla aluksi vai muutama tippa tai sitten ruiskahtaa kunnolla. Kireä esinahka saattaa hiukan haitata siemensyöksyä (riippuu miten tiukka se on).

Äänestä

Muistan noin puoli vuotta sitten kun ihmettelin samaa. Alussa tulee tosi vähän, nykyään ihan 'lentää'.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enymmärrä1231231248 kirjoitti:

Moi. Oon 13 ja puol. Äsken kun runkkasin niin olin ihan ihmeissään kun siinä esinahan päälle tuli jotain nestettä missä oli jotain haituvia. Luulin kuseksi, mutta ei ollutkaan. Ainut epäkohta, että sitä ei tullut paljoakaan. Joshtuuko siitä että mulla on kireä esinahka? Olisin todella kiitollinen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu