Pojat mitä mieltä olette?

Oon tyttö.Painan 58kg ja oon n.165cm pitkä.Kuppikoko on 75B ja peppuu on kehuttu,eli se on ihan hyvä.Ja kauniiksi on haukuttu.:)
Mitä mieltä olette,kelpaisko?:)
4190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minkä ikänen ja onko kikkii?

Äänestä

Kikki Tänne Ja alaston kuvaa kehiin ;)))

Äänestä

19 v poika ja kikkii tänne ni meeitsi tsiigailee :)

Äänestä

Kävisit ulkonäön perusteella ehdottomasti!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


girlll1 kirjoitti:

Oon tyttö.Painan 58kg ja oon n.165cm pitkä.Kuppikoko on 75B ja peppuu on kehuttu,eli se on ihan hyvä.Ja kauniiksi on haukuttu.:)
Mitä mieltä olette,kelpaisko?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu