pizzeria kokemus

menin pizzalle ja siellä joku mies asiakas vahtasi jatkuvasti, ties mitä ajatuksia sillä oli mielessä!?!? hyi,, varokaa epäilyttäviä miehiä
6376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oliko pitsassa pippelinkarva ?

Äänestä

söitkö"kokin special"pizzan kaikil kastikkeil kenties?tai kebabin mist valu kaikki mönjät ulos?

Äänestä

miesasiakas on yhdyssana

Äänestä
  • tytuiuoy on kehitysvammakieltä

    Äänestä

miessiakas Häh ?

Äänestä

sillä oli nälkä, huoli pois

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäilytävää käytöstä kirjoitti:

menin pizzalle ja siellä joku mies asiakas vahtasi jatkuvasti, ties mitä ajatuksia sillä oli mielessä!?!? hyi,, varokaa epäilyttäviä miehiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu