Kylläkai teitä on? Olisi ihana löytää ystäviä muista tulevista/ jo olevista äideistä! Ei ole välttämätöntä olla laskettu aika marraskuussa! :)
Ilmoitelkaa itsestänne, jookos? :)
Täällä nyt rv 35 5 ja la 12.11.
Ilmoitelkaa itsestänne, jookos? :)
Täällä nyt rv 35 5 ja la 12.11.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En kyllä ole ihan Oulusta, mutta läheltä kuiteski..Ja laskettuaika on 13.11, kolmas tulossa=)
Minun laskettu aikani on vajaata kuukautta sun jälkeen, eli nyt on rv. 31 6. En ole itse Oulusta kotoisin, vaan mieheni kanssa tänne muuttanut, eli ystäviä ei tosiaan ole liikaa ;)
Kirjoittele minulle osoitteeseen; [email protected] , niin kerron minusta sitten lisää!
Laskettu aika tuli ja meni, pian pitäisi vauvan syntyä... Olen siis pian lokamamma84, ja Oulussa asustelen. Pistähän viestiä, [email protected]
Onhan meitä. Itse olen Oulunsalsta mutta kai saan oululaisena esiintyä?=) La mulla on 9.11 ja esikoistani odottelen. raskausaikani on sujunut moitteettomasti ja nyt jo hieman jänskättää tuleva synnytys=)
Asustelen n.60km oulusta etelään. Laskettu aika oli 31.10, mut ei viel vauvelia kuulu... Viikkoja nyt 40 2. Toinen vauveli tulos, ensimmäinen poikamme on kuollut, vaikea sydänvika. =( Nyt menny kaikki hyvin, sais synnytys jo alkaa. [email protected]