Moikka kaikille olen lähdössä Loka-Marraskuussa jälleen 5-6kk Intiaan.Näin olen tehnyt jo 11v eikä mikään kyllästytä.Päinvastoin aina löytyy uutta ja kiinnostavaa.Minä olen jo varttuneeseen ikään selvinnyt nais"ihminen" hyvällä sarkastisella huumorilla varustettu puheliaskin en säiky vähästä enkä nipottele turhista.Olisi mukavaa saada juttuseuraa sekä asumiskustannuksetkin puolittuisivat näin.Olen myös hyvä kokki ei tarvitse mennä aina ravintolaan syömään,siihenki kyllästyy ajan ollen.Ei väli oletko/oletteko nuori/nuoria tai vanhoja Mies tai naispuolisia kunhan asennetta löytyy eikä joka ylläri säikäytä.Tässä on myöskin saumaa sellaiselle joka on halunnut nähdä Intiaa,mutta ei ole kaveria tai kielitaito yms.on estänyt lähdön.laittakaahan sähikäistä24 niin keskustellaan lisää.Kaikille nautinnollisia Intian reissuja.
Kaveria kaivataan
phaskaran
2293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Moi! Olen 32 v nainen Ruotsista. Delhiin lento marraskuun lopulla. En ole prinsessa, supervoimina empatiakyky ja taito olla välillä hiljaa. Rajasthaniin ajattelin suunnata näin ensikertalaisena, mutta suunnitelmat on ehkä joustavia. Mitenköhän saisin sut kiinni? Ilmoita jos olet vielä olemassa, niin teen uuden sähköpostitilin.
Hei kiva,kun vastasit joo kyllä olen olemassa.Mulla on liput Tukholmasta 10.11.2014ja takaisi 10.04 2015.Niin lento Mumbayhin.mene vaikka mun faseen Marja-Leena Ylen ja jos joku nyt sit ajattelee tulla jauhamaanp---aa sinne turhaa eb kue kuin tuttujen jutut.Okisi tosi kivaa saada seuraa reissule.Jään odottamaan.Olen itsekkin unohtanut salasanani tänne enkä voi kirjautua sisään.Laita mun faseen viestiä niin puhutaan lisää.