Silikoni

Miksi nämä silikonia tisseisiinsä pukkaavat neidot eivät saa rikkaita miehiä (kiinteistövälittäjä eskoja, nikoja, antteja löytyy)?
3108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Koska se kertoo naisen arvomaailmasta paljon.
Römpötintä saa helposti, mutta siihen se sitten jääkin.
Rikkaat liikemiehet tarvitsevat fiksun ja luotettavan naisen rinnalleen.

Sitäpaitsi hirveän kokoiset lollot ja yliruskettunut iho oli muotia joskus 90-luvulla, ei enää vaikka Tuksu ja moni muu näyttää niin luulevan..

Äänestä

Eiköhän ne silikooni tissit ole melkoinen apu liikkuessa ja maatessa?
Tukehtuuhan niihin....

Äänestä
  • Ei lainkaan. Martina on huippu-urheilija, vaikka on kuusinkertaiset silikonit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tisseillärahnaa kirjoitti:

Miksi nämä silikonia tisseisiinsä pukkaavat neidot eivät saa rikkaita miehiä (kiinteistövälittäjä eskoja, nikoja, antteja löytyy)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu