hullun haaveet

Vaikeaa tällasella bergerillä nuo parisuhdehommat, jos ei muutkin :(
2132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin on tämmöselle hullullekkin jonka mielialat vaihtelevat koko ajan. Haluan naisen,mutta on noita hetkiä jolloin vihaan vaan kaikkea,masentaa ja turhauttaa en halua jakaa niitä kenenkään kanssa. Mahdotonta mitään rakkautta alkaa ylläpitämään.

Äänestä

Se vois se vihakin laantua jos olis rakas vierellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pää vaihtoon kirjoitti:

Vaikeaa tällasella bergerillä nuo parisuhdehommat, jos ei muutkin :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu