Guinness ennätyspöytä

Mikä juttu tämä on ja saako siellä guinnessia?
6343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Tämä pitää tulla katsomaan.

    Äänestä

Meiä luokka duunas safkat :D oli kiva urakka :D

Äänestä

Loviisassa ei saa kuin ruåtsalaista ålutta. Skååååååål!

Äänestä
  • Vihaar okso kärhy

    Äänestä

  • stemmär int kirjoitti:

    Vihaar okso kärhy

    Min pimppi e rööd. Taa mej int så hoord
    Lepparna takkar ok rumppa. Hej

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


juomari nurmio kirjoitti:

Mikä juttu tämä on ja saako siellä guinnessia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu