4 smile :)

HärkäNainen35

Katsoisitko minulle, kun Sagamaria ei kuulu.sydämellinen kiitos :)

olen ollut suhteessa vanhemman miehen kanssa. Miten käy rakkauselämässä? Rakastan häntä. Olemme ristiverisiä.

2

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4 Smile

      no katon tän, sit nukkumatti jo hurruuttelleeki hakemaan höyhensaarille ;)

      Mennyt
      Kovati oot miettinnä onnistumistasi/menestymistäsi ja sit tuli tuo rakkauven kortti. Jotakin on tullu nenäs eteen täysin puskista. Uus tilaisuus/mahdollisuus henkilön suhteen, jolla on tekemisiisi erittäinkin suuri valta, mutta itse tilanne taitaa pikkusen vaikea olla.

      NytMaailmalta kiirii uutisia, jotka saavat sut entistä vakuuttuneemmaks lemmen kohteestasi, kuitenkaan - tää juttu ei mee ihan niinkun haluaisit. Jotakin ilmenee, joku nainen ilmenee. ja nyt tässä sulle ehdotellaan yhtä sun toista - etenkin mitkä liittyvät tulevaisuuden suunnitelmiisi.

      Tulee
      Iso muutos ja tässä halutaan sanoa, että kaikelle on oma aikansa ja sun pitää olla nyt topakkana, mikäli mielit onnistua. Sit saat kuulla jotakin, joka vaatii sulta nyt tarkkaa silmää/päättäväisyyttä. Nyt töppöset tiukasti maan kamaralle ja sitä paremmalla syyllä vielä - kun otat tonnin painoisen pultin jostakin.
      Tilanne on haastava ja saatat joutua palaamaan vanhoihin asioihin ja vastaamaan niistä. Tää liittyy johonkin juttuun jossa oot kokenu jäänees pikkusen paitsi jostakin mikä sun ois kuulunna tietää. Aineellisiin asioihin näyttäis liittyvän ja siihen, että alat ajaa niissä oikeuksiasi. Tilanne on pikkusen liikahteluherkkä..
      Ristiverinen aikuinen mies ja aikamoista kilpailua hänen suhteen, saat kuulla jostain vaaleasta naisesta ja se alkaa jäytää ajatuksiasi, mutta sä kumminkin oot tässä enemmän se voittaja, kun häviäjä ja sulla onkin kaikki syy iloon ja juhlaan. Jos tuo maljojen 3, olisi väärinpäin - se voi tarkoittaa liiallista ilonpitoa tai sinisilmäisyyttä..
      Vaaleaan aikuiseen mieheen liittyen saat tietää jotain, joka saa sut peräti hilpeälle mielelle. Elä liikaa liihottele pää pilvissä, sillä tää kortti myös voi varoittaa lähellä olevasta vaarasta.. Eri paikkakunnalta TAI jonkun ajan kuluttua tuut onnistumaan siinä mitä aiot ja se saa sydämesi ylitsepursuamaan onnesta. Tää on joku jo jonkun aikaa vallalla ollut juttu - toisaalta, tää voi tarkoittaa myöskin pitkään jatkuvaa juttua.
      Jotakin on tulossa, sinun itsesi siihen juurikaan voimatta vaikuttaa, saattaa olla peräti maailmaasi järisyttäväkin asia, mutta samalla pääset eroon myös siitä mikä tasapainoasi on horjuttanut. Kovan vaivannäön jälkeen koti/perheasiat, ovat kirkkaana mollottavan auringon alla.
      Vaikka kovin luottaakin haluaisit, joudut kuitenkin valintojakin tekemään. Tässä on jotakin puuhastelua selkäs takana ja sun on aika vaikea sitä sulattaa ja jo harmonian säilymisenkin kannalta. Tässä voi olla myös jotain rahasopimusasioitakin mukana.
      Muutosten tuulet puhaltelevat - mitä tulee harvemmin tavattuun ystävääsi ja sulta kysyy kyllä hirveästi voimia jonkun asian tiimoilta, joka tulee (tiä sit onko tää se sun ristiverinen mies, kun hänen korttis meni jo) Ahdistaa, etkä mahda sil mitään että haluaisit välillä jo vetää pikkusen henkeäkin kaiken tohinan keskellä.
      Nyt mä en ymmärrä kun tuo herttakuningattaren kortti on mulle erityisen vaikea tulkittava.. Tää voi tarkoittaa joko vaaleata (blondi) naista, tai sit kypsään ikään ehtinyttä naista - äitihahmo, mummu tai jokin muu vastaava. Joka tapauksessa hän on lämminhenkinen ihminen. Mitä ilmeisimmin tässä kuitenkin kait sit vaalea nainen, koskapa jotain tulee sulle täytenä yllätyksenä ja saat kotis oikeinpäin ja sulla on kaikki elämänainekset balanssissa keskenään toinen toisensa kanssa. Olet täynnä toivoa ja nyt sun kannattaakin luottaa vain tosiasioihin.
      Jonkun asian takia haalit hartioilles ihan liikaa kannettavaa ja kun häly ympäriltäs laantuu, istahdat kannon nokallesi soitintasi soittelemaan - katse luotuna ties minne.. Ja taas varoitetaan lähellä vaanivista vaaroista, mitä tulee johonkin sun 'sielunkumppaniisi.' Saat viestin, jossa sulle oikein tyrkyttämällä tyrkytellään onnistumista tässä asiassa.
      Sä oot kuitenkin aika stressaantunut ja pikkusen tyytymätönkin asioitten tolasta :(

      • HärkäNainen35

        Kiitos! Jään odottelemaan..


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Janne Ahonen E R O A A

      Taas 2 lasta jää vaille ehjää perhettä!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      113
      1894
    2. Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet

      Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K
      Maailman menoa
      127
      1492
    3. En kai koskaan saa sinua

      Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k
      Ikävä
      93
      1356
    4. Nyt on aika laittaa parit selkoon.

      Onko pareja täällä. Laita kirjaimet kuka tykkää kenestäkin ?
      Ikävä
      63
      1224
    5. Saran ökytyyli käänsi katseita.

      On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      1095
    6. The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."

      Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut
      Tv-sarjat
      11
      1086
    7. Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä

      Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall
      Maailman menoa
      223
      902
    8. Ootko huomannut miten

      pursuat joka puolelta. Sille joka luulee itsestään liikoja 🫵🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      151
      849
    9. Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta

      Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht
      Ikävä
      57
      793
    10. Miksi ihmeessä?

      Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek
      Ateismi
      20
      748
    Aihe