Eli oisko paria miestä jotka haluis alistaa, eli sitoa yms.
Oon 18v tyttö ja tää on ollu mun fantasiani jo pitkään. Toivoisin että olisitte iältänne n.25-45v.
Oisko paria miestä? ;)
16
1061
Vastaukset
mistäpäin suomea olet.
- Tyttönen
Olen Espoosta.
- Oul(m)
Tyttönen kirjoitti:
Olen Espoosta.
tule Ouluun niin saat.
- löytyy
[email protected] mailaa ja kerro itsestäsi enemmänkin niin toteutetaan fantasiasi..!
- Tyttönen
En käy kovin usein sähköpostissa :( Jutellaan täällä :)
- gangman
Tyttönen kirjoitti:
En käy kovin usein sähköpostissa :( Jutellaan täällä :)
Mitä haluaisit tehdä? Paljaallako annat? Olisin kiinnostunut tulla hoitelee sua. Kerro mittojasi.
- Tyttönen
gangman kirjoitti:
Mitä haluaisit tehdä? Paljaallako annat? Olisin kiinnostunut tulla hoitelee sua. Kerro mittojasi.
Paljaalla totta kai, ja olen siis 176cm pitkä, D-kupit, ja hiusten väri on blondi, ja mulla on siis ruskeat silmät :)
- gangman
Tyttönen kirjoitti:
Paljaalla totta kai, ja olen siis 176cm pitkä, D-kupit, ja hiusten väri on blondi, ja mulla on siis ruskeat silmät :)
Miten olis ens viikolla joku iltapäivä tapaaminen?
- Pari miestä
Löytyy toki. Minä ja kaverini olemme hoidelleet muutamaa naista porukalla ja aina ovat tykäänneet. Kaveri on hyvinkin dominoiva, minä huomioin naista enemmän. Olemme molemmat about kolmekymppisiä, katseenkestäviä ja kuntoa löytyy riittävästi.
- Tyttönen
Hmm, mulla olisi yksi ehto...
Kyllä löytyy. Ota yhteyttä Tyttönen.
- Kyr-pämies
Minä en anna koska olet mies siis homo.
- Tyttönen
Olen ihan nainen, mulla ei ole tapana leikkiä miestä!
- ahaha1
juu lahesta löytyis nuori kolli 17v
Laita sähköpostia olen 46v ukkomies täytän sun fantasiat kaikki mitkä liittyy seksiin. [email protected]
- hetad
Hyi vittu tää on niin naurettavaa. Teil ei oo vissiin muutakaan tekemistä ;D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75713
- 51615
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15533ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432- 26399
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175394