mä n sua kaipaan kovasti

Oot mun mielesäni joka päivä. Järjetön juttu...
10331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niin, ehkä liian järjetön muuttuakseen todeksi... :I

Äänestä

toisen nimen nimikirjaimetko

Äänestä
  • ...varmaan V arattu M ies

    Äänestä

Mäkin kaipaan sua

Äänestä

Mä kaipaan erästä m v miestä koko ajan, tahtoo hänen viekkuun :)

Äänestä
  • Niin minäkin :)

    Äänestä

Samat sinne :) pari viikkoa vielä ja nähdään taas :)

Äänestä

No mutta en kai enään... Miksi mua ajattelet päivittäin? Eihän musaa mitään erikoista ole ees., ei me kauheesti tunnetakkaan!
By the way-- EN ole aikaisemmin täällä skriivaillut. Jos olet luullut niin metsään on mennyt! ;)

Äänestä
  • No et sä ollutkaan se V, jota mä ikävöin... ; )

    Äänestä

Todella järjetön ja mauton juttu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


v m kirjoitti:

Oot mun mielesäni joka päivä. Järjetön juttu...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu