nainen,

olet minulle tärkeämpi kuin tiedätkään. Tunteista kyse... olet jotenkin huumannut minut jo kauan sitten.
5319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No miksikäs mä/hän ei tiedä sitä?

Äänestä
  • En ole sitä kertonut hänelle suorin sanoin. Lähellä se on ollut. Minä pidän hänestä niin paljon.

    Äänestä

Sinulta aloittaja on ilmeisesti monta näitä aloituksia täällä. Kuka tahansa nainen olisi onnellinen, jos joku mies tulisi tunnustamaan tuollaisia asioita.

Äänestä

Kyllä, syötin sinulle pyttipannussa seitikkejä, mutta liian vähän näköjään laitoin?
Vielä sinä jaksat, noita minäminäminä -juttujasi raapustella täällä, itsellesi..

Äänestä

kuin myös mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mieheltä kirjoitti:

olet minulle tärkeämpi kuin tiedätkään. Tunteista kyse... olet jotenkin huumannut minut jo kauan sitten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu