GOLFIN HUOLTOILMOITUS

On varmaan neuvottu täällä aikaisemmin mutta
kysympähän taas neuvoja, miten saan pois mittarista ilmoituksen Service jetzt, joka tulee esiin aina autoa käynnistettäessä. Auto
on Golf variant 1,9 tdi 2000.
2686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli lue manuaalista huoltoväli-ilmoitusten kohdalta.

Äänestä

Se tarkoittaa sitä, että auto on vietävä huoltoon 3000 kilometrin sisällä ensimmäisestä ilmoituksesta, joten varaa huoltoaika valtuutetusta liikkeestä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Topi kirjoitti:

On varmaan neuvottu täällä aikaisemmin mutta
kysympähän taas neuvoja, miten saan pois mittarista ilmoituksen Service jetzt, joka tulee esiin aina autoa käynnistettäessä. Auto
on Golf variant 1,9 tdi 2000.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu