Vitiskin (vitiligon hoito)

Onko kukaan vitiligosta kärsivä kokeillut tätä apteekista saatavaa tuotetta? Onko tuottanut mitään tuloksia?

http://www.yliopistonverkkoapteekki.fi/ISIS-VITISKIN-REGULATING-DEPIGMENTATION-50-ML
5315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itse aion kokeilla kyseistä tuotetta. Löytyi netistä 38 eurolla. Voin laittaa myöhemmin lukäyttökokemuksia

Äänestä
  • Hienoa! ilmoittele sitten.

    Äänestä

Kokeilin n. vuosi sitten pari purkkia. En tiedä johtuiko tästä aineesta vai mistä, mutta pientä pigmentinmuodostusta oli. Tästä innostuneena aloitin valohoidon ja nyt on tullut pigmenttiä reilusti takaisin.

Äänestä
  • Pitää itsekkin kokeilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vittttt kirjoitti:

Onko kukaan vitiligosta kärsivä kokeillut tätä apteekista saatavaa tuotetta? Onko tuottanut mitään tuloksia?

http://www.yliopistonverkkoapteekki.fi/ISIS-VITISKIN-REGULATING-DEPIGMENTATION-50-ML

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu