Lumia 920 kello näyttöön

Hei! En saa digitaalista kelloa näyttöön eli vilkaisunäyttöä. Ladatessa kello koko ajan näkyvissä. Pitäisi muka löytyä kohdasta asetukset/näyttö kosketus/vilkaisunäyttö, mut ei :-(
3165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos ladattaessa homma toimii, kyse lienee vilkaisunäytön asetuksista.

Asetukset -> vilkaisunäyttö -> vilkaisunäyttö
Laita siihen vaikka "aina päällä"

Äänestä
  • Kirjoitin vähän väärin... Eli pitäisi näkyä koko ajan ladattaessa. Ennen vilkaisunäyttö oli asetuksissa, mut nyt jonkin päivityksen jälkeen sitä ei sieltä löydy?!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kello hukassa kirjoitti:

Hei! En saa digitaalista kelloa näyttöön eli vilkaisunäyttöä. Ladatessa kello koko ajan näkyvissä. Pitäisi muka löytyä kohdasta asetukset/näyttö kosketus/vilkaisunäyttö, mut ei :-(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu