Tervemenoa

http://www.hymy.fi/uutiset/suomalaisjulkkis-jattaa-kotimaan-katkerana-taskussa-vain-menolippu

Tämä oli hyvä ratkaisu. Tästä voit syyttää vain itseäsi. Toivottavasti kaikki muutkin homot muuttavat pois Suomesta.
8187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hyvä että lähtee, muualle ja töihin. Suomeen pettyneitä olisi myös oman maan nainen, johanna pukiainen, hän lähteeilman paluulippua amerikkaaseen. Olisiko muita lähtijöitä vielä?

Äänestä
  • Viiksi-Martti äiteineen, koska täällä on kuulema vain kateellisia lähiölunttanoita.

    Äänestä

Homofoobikot ovat vi-tun takapajuisia junttikusipäitä!!! :-):-):-)

Äänestä

Suuri nauraja on ruskeanreiän ritari.

Kaikki homot ovat ihan vitun pellejä itkupillejä DDDDDDDD

Äänestä
  • Homofoobikot ovat uskovaisia ahdasmielisiä juntteja, jotka asuvat korpikuusen alla jossain vi-tun syvällä korvessa!!! Hahahahahahah!!! :-):-):-)

    Äänestä

Onneksi toikin peräpään jakelija sai lääkkeensä ( http://www.tauti.biz/fi/terveys/201307/130871.html#.U-MwJNEcS5c ) ilmaiseksi täällä Suomessa. Yhdysvalloissa edelleenkin moni hinttapuli kuolee tautiinsa, kun lääkkeistä joutuu maksamaan joko ylikalliin sairasvakuutuksen muodossa tai sitten kovalla rahalla. http://www.edgeboston.com/?104123, Tällä hinurilla ei ollut sairasvakuutusta ja niin vain kuolema korjasi, toisin kuin täällä meillä irtoseksisuhteiden paratiisissa jossa lääkitykseen rahaa riittää..

Äänestä

Mielestäni hän on erittäin sympaattisen ja mukavanoloinen ihminen.

Matkaoppaat- sarjaa on ollut kiva seurata kun hän on esiintynyt siinä.

Surullinen juttu jos hän muuttaa pysyvästi pois tai jos ihmiset ovat olleet hänelle inhottavia.
Paljon on myös suomessa meitä jotka tykkää hänen persoonastaan ja tyylistään sekä toivoo hänelle kaikkea hyvää.

Äänestä
  • Kaikki ei voi muuttaa ja homous ei ole pahin josta sanotaan tai puhutaan! Oikeasti nyt porukat, kaikki..Lähtijöitä on ylenmäärin, jotkut vaan aina ottaa, mua arvostellaan, haukutaan en kestä jaksa ym ym..Jotkut taas muuttavat Eestiin jossa kaikki halvempaa..omasta kotimaastaan joka kouluttanut ja muut ja ehkä itsekkin maksaneet veroja tänne..Onhan näitä nimekkäitäkin vero ym pakolaisia, on urheilijaa kaikennäköistä pankkiiria ym..Ja me sodanjälkeen syntyneet kaikki olemme maksaneet, kokeneet kamalia..ja nää vaan häipyy..me vieläkin maksamme heille kaikki, ihan kaikki kun tulevat tai jopa asuvat muualla..Ihme karkureita, en kunnioita pätkääkään!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja pysykin poissa ! kirjoitti:

http://www.hymy.fi/uutiset/suomalaisjulkkis-jattaa-kotimaan-katkerana-taskussa-vain-menolippu

Tämä oli hyvä ratkaisu. Tästä voit syyttää vain itseäsi. Toivottavasti kaikki muutkin homot muuttavat pois Suomesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu