Pois polvi edestä, Martina

5330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hah! Taitaa pösilö katua rumia typotatskojaan...

Äänestä

Kiva kuva :-) Kaks hyvännäköstä ja fittiä muijaa. Tytöillä varmasti hauska reissu.

Äänestä
  • On varmasti hauska reissu. Mutta keneltä Marttiina sen tällä kertaa pummaa?

    Äänestä

  • Tiedätkö mitä 'fitti' tarkoittaa slangissa...?

    Äänestä

Komeat viikset tossa pyyhekuvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linnatatskat esiin kirjoitti:

http://snapwidget.com/v/781747541566402199#.U-POWGAcTq4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu