kun kaverin kanssa yritetään pelata bf3, online pelissä minulle tulee ilmoitus, että peli on epäsopiva versio ja co-op pelikään ei onnistu?
näen kyllä mitä peliä kaveri pelaa ym. mutta samaan peliin en pääse?
Mikähän on vikana
xbox 360 verkkopelaamisessa
ongelmana
2
152
Vastaukset
- lisää aiheeseen.
elikkäs jotenkin näin, miksen pysty pelaamaan livessä kavereitten kanssa? Satunnaisia pelaajia vastaan pelaaminen onnistuu, mutta kun haastaa kaverin tai kaveri haastaa niin peli ei vaan lähde käyntiin. ruudulle tulee ilmoitus Bf 3:ssa "epäsopiva versio " ja peli ei lähde käyntiin. missä vika??? Peli tosiaan toimii satunnaisten pelaajien mutta ei kavereitten kanssa...
- tänään päästiin
pelaamaan kun sovittiin serveri mille mennään, mutta miksi ei pääse suoraan pelaamaan, kun näkee että kaveri pelaa ja haluaa mennä samaan peliin, tilaa serverillä on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145