Sipoossa purkuosia renaulteihin myyvä relluosa on lopettelemassa, jos on mahdollisia osatarpeita niin kannattaapi kysellä ennenkuin on liian myöhäistä.
Relluosa lopettelee
4
542
Vastaukset
- Vähäosainen
Loppuisipa vaan koko renun myynti Suomesta, niin päästäisiin vähitellen siintä RIESASTA. Vähäosaisetkin saisivat ajella sitten paremmilla esim. Toyotalla tai muuilla huippu Japseilla. Jos vaikka ne Arevalaiset ostaisivat ja veisivät ne renööt takaisin sivistyksen pariin, kohtahan kaiketi pakostakin jokin järki täytyy tulla, eli vihelletään ns. peli poikki.
- askjdklasjkldjlk
Nimimerkkisi valinta on onnistunut arvon "vähäosainen", taisit nimittäin olla sen jonon häntäpäässä jossa järkeä jaettiin ja jäit vähille osille.
- Vähäosainen
askjdklasjkldjlk kirjoitti:
Nimimerkkisi valinta on onnistunut arvon "vähäosainen", taisit nimittäin olla sen jonon häntäpäässä jossa järkeä jaettiin ja jäit vähille osille.
Häntäpäässä kyllä, vaan ei persreijän kohdalla, kuten sinä.
- askjdklasjkldjlk
Vähäosainen kirjoitti:
Häntäpäässä kyllä, vaan ei persreijän kohdalla, kuten sinä.
Hauskaa todeta että "diagnoosini" osoittautui oikeaksi, kiitos!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?283345- 933105
- 762994
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim682917"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m522862Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862632- 352450
- 562306
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se412147- 321933