olen tympääntynyt villipeuraan... miksei sieltä saa p*llua!!
villipeura
19
1317
Vastaukset
- Ukollinen Akka
Miksi aina nukut pöydällä ja pöydän alla..?
- uki
NII, ja kuset housuusi. BUUUAAAA
- Vajakki1
Impotentille kannata pillua tarjotella.
- valkohäntä
Oletko kokeillut oikeaa peuraa? On aika tiukkaa tavaraa!
- Homotiainen
Me ollaan sateenkaariväkeä. Mehtämies ei pilua kaipaa.
- 44PP44
Homotiainen kirjoitti:
Me ollaan sateenkaariväkeä. Mehtämies ei pilua kaipaa.
Ei sitä kaipaa kalamieskään. Ja saaliit paranevat...
- eioototta!
44PP44 kirjoitti:
Ei sitä kaipaa kalamieskään. Ja saaliit paranevat...
Siis mitä?! Onko uutisoitavaa etelään, että kuhmosta löytyy eläimiin sekaantujia?!
- Sotkamon mies
Ainahan tuolta on naisen löytänyt.
- Se riittänee
Lienee sullakin se nyrkkikyllikki iliman villipeuroja.
- konservatiivi1
Ulkonäöllä ei väliä jos käyttäydyt, pukeudut ja tanssit hyvin. Muuta ei tarvitse.
- pysykeekaukana!
Niin. Sitä ne tietämättömät roskageenien vijelijät meinaa.
- LorttoKaalo
Jos viltsussa alat tanssia, niin se on satavarma että siinä meni loputki mahikset=)
- erikoistarjous.
Vaen jos ulkomailta out , suat.
- Homotiainen
Me mehtämiehet ei pillua tarvita. Haulikko, kiikarikivääri ja maalina pikku pilkku.
Sinne me tähtäämme. Peura voisi olla hyvä kotieläin. Aslakilta kysyttiin? Kumpi on parempi? Peura vai nainen. Aslak sanoi, ettei ainakaan nainen, koska aina voi kutsua kunnon mehtämiehen saunaan!
- kyllä
saa saa... jos pankkirouva on paikalla!
- Kolme naista
sulla ei oo tarpeeksi rahaa,et saa pillua kun juot itse kaikki rahasi?
- KGP
Onko se nyt mikään ihme ettei saa kun on villisialla sonta pöksyissä.
- jooop
eikös siellä istu niitä syrjäytyneitä.
- voivoiteitä!
Niistä tyypeistä tulee mieleen LEHMÄT joilla ei oo isäntää. Tyypit polkee paikallaan elämässään, eivätkä käytä päätään. Eivätkä mieti asioita syvällisemmin. Eivätkä tee muuta kun kuluttavat aikaansa ja ajattelevat ongelmia vasta, kun fysiikka alkaa reistaamaan. Sitten mennään lääkäriin, että saa nauttia ongelmattomasta elämästä? Kunnes kupsahdetaan. Mitä saatiin aikaan?
Onko kukaan täällä saanut aikaan sellaista, että hänen nimensä tulisi kultakirjaimin ja aikaansaamis listoineen julkistaa komeaan hautakiveen, jotta ihmiset voisivat jättää tunnustuksensa hänen aikaansaannoksiensa kunniaksi?
Vai ollaanko täällä kuin paikallaan seisovat kelot, jotka kaatuu ja mätänee pois, eikä sitä kukaan huomaa? Paitsi joku karhu, joka käy ehkä rapsuttamassa kylkeään sen oksaan, piaskoo viereen ja jatkaa matkaansa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753617
- 622704
- 812657
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582428Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2682230- 461953
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491428