Sagamarille kysymystä

rauhaton sielu

Olen rapu nainen ja epätietoinen miehen tunteista jonka olen tavannut eka kerran vuonna -99.Tällä hetkellä moikkaus linjalla.Tunnen vetoa ja ajatukset hänessä.En saa rauhaa,Tuleeko tästä mitään ja miitä mies tekee minun suhteeni.

3

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä mies tuntee sinua kohtaan; on samalla linjalla eikä aio muuttaa tätä suuntaa; etsii sisäisesti vastauksia. Mitä hän haluaa sinun kanssasi; jotain uutta, positiivista vaihtoehtoa eteenpäin. Kannattaisi sinun kehittää tilannetta eteenpäin. Tilanne jatkuu etäisenä vielä, mutta useita kuukausia myöhemmin tulee kuvaan lähempää yhteyttä. Mies on kiinnostunut romanttisesta suhteesta kanssasi.

      • Joskus saattaa uudet tapahtumat nousta päälle. Katson sinulle varmistaakseni asiaa rakkauteen, niin puolen vuoden sisällä; kärsivällisyyttä, on unelmat vähän hukassa, on uskottava unelmiinsa tänä aikana. Vuoden sisällä; enemmän tapahtuu nyt nopeampaa ja toivottuja asioita. Yksi ja puoli vuotta; tulee jotain vastaan jolloin on odotettava, epävarmuutta ilmassa. Kaksi vuotta: onnellisuutta ja nautinnollista aikaa, tämä sama kortti tuli kun aikaisemmin katsoin sinua ja tätä miestä jonka otit esille.


      • rauhaton sielu
        sagamar7 kirjoitti:

        Joskus saattaa uudet tapahtumat nousta päälle. Katson sinulle varmistaakseni asiaa rakkauteen, niin puolen vuoden sisällä; kärsivällisyyttä, on unelmat vähän hukassa, on uskottava unelmiinsa tänä aikana. Vuoden sisällä; enemmän tapahtuu nyt nopeampaa ja toivottuja asioita. Yksi ja puoli vuotta; tulee jotain vastaan jolloin on odotettava, epävarmuutta ilmassa. Kaksi vuotta: onnellisuutta ja nautinnollista aikaa, tämä sama kortti tuli kun aikaisemmin katsoin sinua ja tätä miestä jonka otit esille.

        Kiitos sagamar tulkinnasta minulle.Olen katsonut häntä silmiin ja jäätiin molemmat pitkiin katseisiin silmiin kiinni.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe