Kuulikko

täällä ollaan! Kuis hurisee mies?
6218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

perkele mitä turhia kyslet hyvin hurisee

Äänestä

Ukko ja Akka -realismi? Minullakin oli muuten kaksi vaimoa, kuvataitelija ja sen sisko...

Äänestä

Täh?

Äänestä

vittuun täältä kusettamasta, hävettää teidän puolesta

Äänestä
  • Näistä tulee ihan mieleen tämä

    http://www.hs.fi/sunnuntai/Sampo 35 on himokas nainen/a1407475332014

    vaikka tämä jälkimmäinen on huomattavasti fiksumpi ja taitavampi vedättäjä.

    Äänestä

Kukkapenkissä hiljaa hurisee! Ja akkakin on kateissa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


akkasi kirjoitti:

täällä ollaan! Kuis hurisee mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu