Olin siis

mukava ajanviete??En ole enää sitä.Hauskuuta ittees, millä hauskuutat, ei kiinnosta!
4140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pistäkää blondi käytäville kävelee siinä ajan vietettä ja seurattavaa

Äänestä
  • TOI muuten totta!

    Äänestä

Niin paljon mies sai pahaa aikaan. Monien ihmisten elämän tuhosi

Äänestä
  • sellainen mies on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinulle pelkkä kirjoitti:

mukava ajanviete??En ole enää sitä.Hauskuuta ittees, millä hauskuutat, ei kiinnosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu