Smile4 Sitten kun kerkiät katsoa?

SuperMariia

Herään siihen ajatukseen, että kaikilla meillä on omanlainen polku ja voin kai luottaa siihen, että olen juuri nyt siinä missä minun kuuluukin olla? Kotiasat yleensä/rakkaus? Onko muutoksia tulossa? Olen yksin asuva (näkyykö muuttoa?) sekä tummahiuksinen nainen. Kerro kaikki mitä kortit näyttää, Kiitos.

2

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 4 Smile

      Mennyt
      Jotain toiveita herättäviä viestejä tullut, joko erittäin rakkaalta vaaleahkolta naiselta tai tällaiseen naiseen liittyviä uutisia. Myös jotain uutisointia, mikä liittyy vaaleaan aikuiseen mieheen. Tässä on ollut oikea informaatio tulva..

      Nyt
      Oot hyvällä tuulella kun tiedät että itte pitelet niitä onnistumisen avaimia hyppysissäsi. Olet vakaa ja sinulla on kylliksi terävä huomiokyky jossakin jutussa, johon liittyy uusi mahdollisuus. Asia kuitenkin on vaikea ja se hallitsee ajatuksiasi aikalailla.

      Tulee
      Jotakin tulee äkki arvaamatta ja pistää sut miettimään arvojas uudelleen. Jokin viesti joka jollain tapaa koskettelee luonnettasi lämminhenkisenä, välittävänä ihmisenä. Erittäin syvää onnellisuutta ja osaat ottaa tosiasiat tosiasioina ja jopa olla voittajana kaikkien niitten keskellä.
      Rahasopimusasiat aika haasteellisia. Pitää osata tasapainoilla ja tehdä valintoja. Työasiat ja ero jostakin ja tää koskettelee aika paljon tulevaisuuden suunnitelmiesi tekemistä.
      Jokin viesti tulossa joka luo sinulle mahdollisuuden hengähtää. Täällä on kovasti sydämen kortteja harmoniaa, rakkautta/onnellisuutta ja jokin muutoskin tulossa joka ei ihan mee niinku haluaisit, mutta silti asiasi ovat sopusoinnussa keskenään.
      Jokin yllättävä viesti, joka aiheuttaa vähän levottomuutta ja et sitä heti ensi kuulemalta usko. Oot suurimmaks osaks kummiski tyytyväinen ja kotisi on oikeinpäin ja aineellisissakin asioissa, sulla on kaikki syy olla onnellinen asioitten tilaan.
      Kilpailutilannekin on kovan puoleinen, nyt kannattaa kuitenkin pitää järki päässä ja jalat maassa. Maailmalta kiirii uutisia vaaleaan naiseen liittyen ja siitäkös haalit hartioilles turhan paljon kannettavaa. Muutoskin on isohko ja niissäkin ne onnistumisen avaimet on sinulla.
      Jotakin sun selkäs takana puuhaillaan ja tässä on kyse jostain sinuun liittyvästä menestyksestä ja isoista summista rahaa.. Oot pikkusen kiukkunen, kun sun pitää osata ratkaista mitä teet. Tähän liittyy joku vanha juttu, johon liittyy ristiverinen aikuinen mies.
      Kotiin liittyvissä asioissa olet kovin luottavainen, mutta sitten jokin saattaa kovinkin horjuttaa tuota tilaa. Jokin tulee vääjäämättä. Tässä on ristiverinen nainen ja joku juttu, joka saattaa kysyä paljonkin rohkeutta/voimavaroja.
      Et mahda sil mitään, että jossain jutussa jossa olet kokenut itsesi pikkusen ulkopuoliseksi - joku juttu tässä paljastuukin. Joko tässä on vaalea virkamies TAI sitten 2 herraa, tumma ja vaaleahko. Joka tapauksessa, maailmalta kiirii uutisia, jotka vievät sinut omien oikeuksiesi äärelle. Siis niitten vaatimiseen itsellesi.
      Sua ahdistaa ja kun häly ympäriltäsi laantuu, vaivut mietteisiisi. Tiedostat sen, että nyt on taottava, kun se rauta on kuumaa. Tässä on joku sun 'hengenheimolaisesi,' eri paikkakunnalta, joka sitten ehdottelee sul ties mitä ja vaikka et tätä ihmistä joka päivä tapaakaan, saattaa hänestä koitua sinulle erittäinkin stressaava asia

    • SuperMariia

      Kiitos. Olen yksin asuva näkyykö muuttoa/muutoksia? Olen pikkuisen miettinyt palata lähtöruutuun sinne missä asuin 2013? Mitä näkyy??
      Olen suuressa murroksessa työpaikan suhteen itse ojan hevosta mutta vienkö sitä oikeaan suuntaan?
      Ps. tämäkin vielä Oot pikkusen kiukkunen, kun sun pitää osata ratkaista mitä teet.
      Sinä sen jo sanoitkin/näitkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      53
      3532
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      29
      2944
    3. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2594
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      76
      2494
    5. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      18
      2221
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2202
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      56
      1901
    8. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1696
    9. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1593
    10. Kenet molemmat

      Sä haluat mies?
      Ikävä
      17
      1515
    Aihe