Olis soittanut mulle

niin mä olisin ihan varppina tullut takaisin
5175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..

Äänestä

et vastannut. :'(

Äänestä
  • ei ollut tullut puhelua

    Äänestä

Blondi otti mut ja kantoi autoon ja raiskasi, en pystynyt soittamaan.

Äänestä
  • Onneksi joku muukin uhri. Just noin kävi mulle kans, just noin..
    Yritä siinä soitella..kun väkisin jyystetään takapenkillä :-/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kävikö mielessä kirjoitti:

niin mä olisin ihan varppina tullut takaisin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu