tuntuu tosi pahalta

Arvasin, että et tule enää. Vaikka sen tietää, niin tuntuu kamalan pahalta. Muut ovat vain ajankulua tyhjyyteen, sinusta aidosti välitän. Sellaisia ihmisiä ei ole monta. Olen niin riittämätön ja tyhjä.
20357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

pitänyt tulla?Eihän sitä vielä tiedä, jos tulisinkin.

Äänestä

tuun. En minä niin helposti periksi anna. Muista tulijoista en ossoo sannoo.

Äänestä

Voi kulta...mitäpä jos se olisit kerrankin sinä, joka vähän tökkisi, tekisi tikusta asiaa. En uskalla vaivata sua, kun en tiedä mitä mieltä olet näistä onnettomista keskusteluyhteyden yrityksistäni.

Äänestä
  • ehkä ei kannata kullitella ihan ketä hyvänsä ja puhuakkin yleensä kannattaa sille kys. henkilölle. toi ei oo oikee tapa . noin sä tökit sitä vaan kauemmas.

    Äänestä

  • kauan tein tikusta asiaa, monen monta viestiä, nimikirjaimin ja ilman, ei vaan sua
    kiinnostanut yhteenkään vastata, eikä mua ois ees kullaksi tarvinnut sanoa, vastauksesta olisin ollut iloinen. mutta ei. tämä oli se mikä sua kiinnosti.ei ap.

    Äänestä

  • joku vain kirjoitti:

    kauan tein tikusta asiaa, monen monta viestiä, nimikirjaimin ja ilman, ei vaan sua
    kiinnostanut yhteenkään vastata, eikä mua ois ees kullaksi tarvinnut sanoa, vastauksesta olisin ollut iloinen. mutta ei. tämä oli se mikä sua kiinnosti.ei ap.

    "puhuakkin yleensä kannattaa sille kys. henkilölle. toi ei oo oikee tapa . noin sä tökit sitä vaan kauemmas"

    Äänestä

  • 4 min. sitten kirjoitti:

    "puhuakkin yleensä kannattaa sille kys. henkilölle. toi ei oo oikee tapa . noin sä tökit sitä vaan kauemmas"

    palstojen rappiomielistä.

    Äänestä

  • pätkääkään mitä kirjotatte ?

    Äänestä

ja monesti. aahhh ooohh

Äänestä

Mitä vitun väliä? Onhan sulla ne ajankulut... Ei sitä olis tuommoset jakorasiat kiinnostaneet.

Äänestä

eikä kukaan vastaajista ees tiedä mistä on kyse ja mistä paikasta ! peevelin typerykset !

Äänestä
  • Sepä se, tyhmyys ei vaan ole puolustus näille..täällä tuntuu kokoontuvan häiriintyneet ja sairaat rappiomielet..loukatut, katkerat sivaltelijat..pois, pois..

    Äänestä

että ihmissuhteet on sekaisin kun tuonkin ketjun lukasee läpi niin ei voi kuin ihmetellä mitä vastaajilla on korvien välissä, taitaa olla pelkkää vaikkua.

Äänestä
  • kasapäin.

    Äänestä

  • ja vieläpä kirjoitti:

    kasapäin.

    Erityisesti tuo joku vain...
    Muut nyt heittää tsoukkina vastauksia ajatellen, että kuin ap. ois tuttu, mutta se että on mustasukkainen jostakin vastaajasta niin huhhuh... Ja sitten vielä haukkuu muita typeryksiksi.

    Äänestä

sua ).

Äänestä

On se hyvä että vaisto pelaa, nykyään minullakin on herkät tuntosarvet
aistin jo ennen kuin mitään on tapahtunut.
Ja senkin etten täällä tule mitään ilmaisemaan tyhjille korville.
Ajattelin pistäytyä ja poistunkin kohta on muuta tekemistä.Eilen taas
tuli niin vitutuus täällä kun luki näitä juttuja. Sekin taas ottaa päästä kun omatunto soimaa jo etukäteen en vaan haluaisi itsellenikään sitä kohtelua mitä itse olen tekemässä. Enhän silti voi olla tuntematta mitään!
No niinpä niin. Ei kellekkään senkun vaan päästelin höyryja ulos.

Äänestä
  • Voi sun staanan.
    painuhan Ap jo pois.

    vaikka mereen uimaan.

    eikös se oo sun pääparkaas aina helepottanu.

    hahhha..hah..

    Äänestä

Ehkä tulisinkin jos soittaisit.

Äänestä

Minä ainakin menisin heti häntä moikkaamaan, jos hän vaan ilmoittaisi, että haluaa nähdä. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydän pakasteessa kirjoitti:

Arvasin, että et tule enää. Vaikka sen tietää, niin tuntuu kamalan pahalta. Muut ovat vain ajankulua tyhjyyteen, sinusta aidosti välitän. Sellaisia ihmisiä ei ole monta. Olen niin riittämätön ja tyhjä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu