Itse lisäisin tähän vielä että syökää lähiruokaa.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014081118559881_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014081118559881_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kokoomuksen persereikäporvareilla on rahaa, millä syödä ihan mitä vaan. Me otetaan soppajonosta se mitä saadaan ja kaikkein halvinta ulkomaalaista kaupasta joten haistasinävittu paikallisviljelijä.
Ostaisin paikallisviljelijältä mieluusti tuotteet, mutta missä luuraavat ?
Sikailevat tukiaisillaan
Uuninpankolla köllöttellöövät vielä isännät. Rengit Muhametti, Hassani ja Jussuhvi valamistautuut kylille lähtöön. Hevoskauppa Horse Eddassa kuuluvat pistäytyvän heti uamusta ja iltäpäeväksi männööt polovilleen työväentalon moskejaan. Joutuut kuitennii jo illaksi syömään.
Palataan asiaan kunhan kaikki viljelijät käyttää suomessa valmistettuja traktoreita ja muita maatalouskoneita! Ollaan sitten "kotimaisen" ystäviä senjälkeen!
.. läpyläpy.
Tällaisia ääliöitä sikiää kun niitä siitetään aamuyöstä. Kun kusettaa ja panettaa yhtaikaa niin kaitpa sinne joukkoon lirahtaa kustakin ja niin lapsista tulee kusipäitä.
Sattuko niveleen?